Колегіантам викладає американка +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Колегіантам викладає американка +vd

 

Учні лозівського колегіуму №2 вивчають англійську з американкою Лорою Хіггінс. Діти у захваті: Лора вчить, граючи.

Лозівські колегіанти вже другий місяць вивчають англійську з американкою Лорою Хіггінс. Дівчина – один з волонтерів Корпусу миру США в Україні. За програмою обміну міс Лору направили до Лозової допомагати українським школярам вивчати англійську.

Діти показують, чому навчилися на уроках з міс Лорою, у формі веселих конкурсів. Учні як старших, так і молодших класів розповідають: від занять з волонтером отримують лише задоволення – вона незвичайно і своєрідно викладає англійську.

Одним із ініціаторів приїзду американки була вчителька англійської з колегіуму Марія Потапова. Вона впевнена: спілкування з міс Лорою йде на користь і учням, і самим вчителям.

Лора Хіггінс перед тим, як приїхати викладати, як і всі волонтери, три місяці вивчала українську. Дівчина говорить, що завжди хотіла подорожувати, тому і вирішила співпрацювати з Корпусом миру. Взагалі вона – вчитель географії.Лорі наші школярі дуже сподобались. Особливо молодші класи.

Хоча міс Хіггінс працює у колегіумі, вона допомагала готувати учнів інших шкіл до обласної олімпіади. Також веде для усіх школярів клуб англійської мови. На ці заняття можуть приходити учні з різних шкіл. Дівчина працюватиме у Лозовій два роки.

 

{flv}01_03_2011_volonterka{/flv}