Лозівські медики отримали аналізатор крові від фонду «Патріоти»ВІДЕО – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські медики отримали аналізатор крові від фонду «Патріоти»ВІДЕО

Гостру потребу у цьому апараті лаборанти міської поліклініки відчули на початку 2012 року. Тоді з районного медзакладу до них перевели  22 тисячі пацієнтів. Існуюча техніка не витримувала збільшеного потоку людей, а медикам було важко отримувати точні результати досліджень.

Біолог Олена Сокрута розповідає, що усі проби мають визначений час для опрацювання. Якщо його подовжити хоч на хвилину, результати будуть завищеними. Як наслідок, зайва доза ліків може погіршити здоров’я пацієнта.

З січня по жовтень лаборанти вишикувалися у черги і рахували дорогоцінні хвилини. Тепер у лабораторії є ще один аналізатор, профінансований «Патріотами». Він розвантажив роботу свого попередника та зробив результати аналізів точнішими. Зараз кожен лаборант, коли йому треба, вчасно перевіряє свої проби.

Вартість нового аналізатора – понад 8 тисяч гривень. Він сам по собі унікальний і має високу якість. До того ж, перевіряючи вдень до 2 сотень аналізів, він допомагає берегти й дорожчу техніку лабораторії. За останні місяці та рекордно зносилася і могла вийти з ладу.

Анна Скрипник

 

{youtube}ELDM4gjMdHA{/youtube}