Домашня сторінка / Новини / Лозівські танцівники привезли з фестивалю 10 кубків та 156 медалей

Лозівські танцівники привезли з фестивалю 10 кубків та 156 медалей

На міжнародний фестиваль до Харкова їздили одразу 100 юних танцюристів. Тренер Вероніка Логвиненко поділилася, давно мріяла поїхати на виступ так масово. Хореограф розповіла, на фестивалі було багато гідних суперників.

«Очень были сильные коллективы. Мы соревновались в  самой сложной категории  – в свободной.  Были дети, например, мы соревновались 5-6 группа, а с нами соревновались дети более старшие, так как  категория свободная и разрешается более старшим детям соревноваться с нами. Были профессиональные коллективы, очень сильные, но, тем не менее, у нас призовые места»,– Вероніка Логвиненко, керівник танцювального колективу.

Найменші танцівники розповіли, що їм сподобалось на фестивалі.

«Мне понравились костюмы, были красивые. Выступать понравилось мне. Понравилось танцевать, потому что это очень волнительно очень, просто», –  Елеонора Руденко, танцівниця.

З цього фестивалю діти привезли 156 медалей, 10 кубків та 159 дипломів.  Наразі колектив вирішив не влаштовувати літні канікули та готуватись до наступних перемог. Вже за 3 тижні Вероніка Логвиненко разом з 10 старшими вихованками полетить до Грузії, а у серпні танцюристи планують підкорювати Львів.

 

0