Податківці чекають пропозицій від бізнесу щодо податкової політики +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Податківці чекають пропозицій від бізнесу щодо податкової політики +vd

Податкова служба перебудовується. Від фіскального органу вона перетворюється на сервісну службу, а самі збори меншають. “Ми тепер не наглядаємо, а допомагаємо”, – говорять лозівські податківці. Вони показують свій центр обслуговування платників податків. Говорять, тут в одному місці платники можуть подати усі види звітності, отримати відповіді і консультації з усіх питань.

Податкове законодавство стало більш м’яким з набуттям чинності нового Кодексу, на початку цього року, говорить заступник лозівської податкової Наталя Танько. Скоротилася кількість податків та зборів, а окремі з них зменшуватимуться. Зокрема, податок на прибуток вже наступного року з 25% впаде до 21%. А ПДВ знизиться роком пізніше — на 3%.

Зараз у державі розробляється програма лібералізації податкової політики на два наступні роки. Хочуть почути і думку підприємців.

Пропозиції представників бізнесу податківці прийматимуть до кінця листопада. Свої думки у письмовому вигляді можна надіслати на електронну пошту Державної податкової служби або вкинути у спеціальну скриньку. Вона знаходиться у центрі обслуговування платників податків.

Валерія Гецко

 

{youtube}RuCZv5uTCqM{/youtube}