«Укрзалізниця» отримала позику – на ПВРЗ мають бути замовлення

2 липня «Укрзалізниця» отримала займ на півмільярда доларів – через євробонди.

За ці кошти залізниця, зокрема, оновлюватиме і рухомий склад, отже Панютинський вагоноремонтний завод буде з роботою.  4 липня Анатолій Гіршфельд, виконавчий директор Нацкомітету з промислового розвитку України обговорив проблеми ПВРЗ на пряму з керівництвом «Укрзалізниці», – і далі триматиме ситуацію на контролі.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман теж пообіцяв розібратися у ситуації на ПВРЗ, та чому Україна імпортує російські вагони. Про це він повідомив у відповідях на запити Анатолія Гіршфельда, які озвучили у Верховній Раді 7 та 21 червня. Розібратися з російськими вагонами та проблемами ПВРЗ прем’єр доручив Мінекономрозвитку, Міністерству інфраструктури та Укртрансбезпеці.

3 коментарі

  1. Лука Пачолі

    “Займ” все-таки краще по нашому називати позикою..
    А по суті – дай, Боже, щоб ті гроші допомогли промисловості..

  2. Уважаемые избиратели! Голосовать за данного кандидата это не уважать себя. Список его деяний очень грязный и подлый! Коррупция, ложь и обман вот главные инструменты этого человека.Его не избрание мэром Лозовой, вот главная Оценка его работы. Люди высказали своё мнение и в будущем не пустите этого человека к управлению государственными делами.Вот один пример хищений бюджетных средств.☝️Фирма Август, принадлежащая в прошлом сыну кандидата, участвовала в фиктивных тендерах и всегда выполняющая заказы по завышенной цене. На работах по реконструкции Дома Культуры было украдено 500 тыс грн, конечно же все было организованно по хитро и подло, но факт остаётся фактом.Данное предприятие было сразу закрыто после ухода с поста мэра.Магазин Пятачек кандидат в депутаты отжал у предпринимателя Лозовой… и список таких деяний огромен! Поэтому, Вы Сергей не свой кандидат, а забытое прошлое, и не стоит гневить народ!