Сесію Лозівської міськради відкрили діти, яких обдарували нові міські соцпартнери +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Сесію Лозівської міськради відкрили діти, яких обдарували нові міські соцпартнери +vd

Так ще не починалася жодна сесія Лозівської міськради. 18 січня Дитяча музична школа привітала депутатів із новорічними святами “Щедриком”. Цей хор вразив мера Сергія Степанова під час його відвідин музичної школи. Замість 30 хвилин він провів там 3 години — і запросив колектив на сесію. Тут виступ музшколи зустріли овацією.

Але юних музикантів запросили не лише заради “Щедрика”: прямо тут, у сесійній залі, нові соцпартнери міської влади презентували свій перший офіційний крок назустріч. Підприємець Володимир Зеленський, ТРК “Вектор” та “Лозівський агропромтехсервіс” разом приготували цілу скриню інструментів для шумового оркестру. Договір соцпартнерства вони підписали лише тиждень тому, 11 січня.

Окрім Дитячої музшколи, у Лозовій діють ще 8 позашкільних закладів. У всіх — безліч проблем, пов’язаних з недофінансуванням. Нових соцпартнерів міський голова орієнтує саме у цьому напрямку — допомога школам мистецтв, будинку дитячої та юнацької творчості з його гуртками, дитячим спортшколам і так далі. Юні таланти на сесії тепер запрошуватимуть регулярно, обіцяє Сергій Степанов, – для того, щоб люди, які можуть їм допомогти, звернули на них увагу.

Щоб бажання допомогти у соцпартнерів було міцнішим, їх також тепер запрошуватимуть на кожну сесію міськради. У подальшому сесії проводитимуть не менш креативно, запевнила секретар міськради Тетяна Запорожець.

Валерія Гецко

 

{youtube}YlBxGrOoVAU{/youtube}