На магістральних водогонах Лозової за 7 днів трапилося 7 великих аварій +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

На магістральних водогонах Лозової за 7 днів трапилося 7 великих аварій +vd

Магістральні водогони Лозової не витримують погоди. Протягом 7 днів трапилося 7 великих аварій — якраз на магістральних мережах. І це — не рахуючи малих поривів, говорить головний водяник Лозової Ільяс Калмуратов.

“Це пов’язано з перепадом температур. Вночі — мінусова, вдень — плюсова, і йде посунення ґрунтів. Через це у слабких місцях, там, де є зношення чавунних труб, йде їхнє пошкодження. На сьогоднішній ранок у нас є 4 перекриті будинки у центрі міста по вулиці Карла Лібкнехта. Сьогодні до кінця дня, я гадаю, якщо все буде нормально, це пошкодження ми усунемо”, – розповів Ільяс Калмуратов телеканалу “Сігма”.

Головний водяник закликає лозівчан вчасно сплачувати за послуги підприємства, аби воно мало змогу нормально подавати воду, відводити стоки і проводити ремонти.

За словами Ільяса Калмуратова, через величезну кількість зимових поривів запас ремонтних матеріалів вичерпується. Їх і далі купуватимуть у необхідній кількості, зауважив керівник, однак, якщо люди не платитимуть, то це доведеться робити за рахунок інших важливих витрат “Лозоваводоканалу” – соціальних внесків чи навіть зарплатні працівників.

Валерія Гецко

 

{youtube}mbzCf2cThYA{/youtube}