Штовхали оператора та зламали штатив: працівники полігону відходів перешкоджали роботі ТРК «Сігма»

Знімальна група ТРК «Сігма» 13 січня поїхала до села Смирнівка,  Лозівського району. Планували відзняти матеріал про сміттєвий полігон, на якому нібито зливають невідому білу речовину. Про це скаржилися люди у соціальних мережах.На оператора накинувся охоронник комунального полігону, хоча знімальна група знаходилася за межами полігону.
Чоловік вимагав припинити зйомку та почав штовхати техніку і працівника телеканалу. Як результат, штатив для роботи більше непридатний. Новий коштує до 30 тисяч гривень.

Телевізійники викликали поліцію та написали заяву за фактом псування майна та перешкоджання професійній діяльності – ст. 171 Кримінального кодексу України.

Наразі знімальна група вже половину дня витратила на спілкування з поліцією, але сюжету бути. Дивіться його завтра у вечірній новинах на телеканалі «Сігма» о 19:00.

3 коментарі

  1. А все потому, что поехали именно 13-го числа, да еще и в понедельник.

  2. Почему не пропускаете комментарии?

  3. Беспредел Лозовской полиции и прокуратуры по реальным уголовным делам с травлей и незаконной слежкой.Читайте на сайте Лозовской полиции в фейсбуке.

    В колонке слева жмите – отзывы – и читайте комментарии справа.Следующей жертвой упырей из Лоз овской полици и можете стать и вы.