Народний депутат України Анатолій Гіршфельд провів перші зустрічі з виборцями +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Народний депутат України Анатолій Гіршфельд провів перші зустрічі з виборцями +vd

Народний депутат у 179 окрузі Анатолій Гіршфельд після півтора місяця роботи у Верховній Раді приїхав на Лозівщину, аби поспілкуватися з тими, хто його підтримав, і почути від людей, чим вони живуть.

Свій візит на Лозівщину народний депутат України Анатолій Гіршфельд розпочав з огляду фельдшерсько-акушерського пункту села Герсеваново. Цей ФАП обслуговує більше 400 мешканців села. Від благодійного фонду «Патріоти», який працює за сприянням Анатолія Гіршфельда, медичний підрозділ отримав холодильник, обігрівач та рукомийник. Місцева ж громада прохала високого гостя, аби він посприяв ще й з переїздом ФАПу у інше приміщення. Бо це — аварійне.

Після відвідин кімнат в іншому будинку, де може розташуватися герсеванівський ФАП, якщо знайдуться 148 тисяч гривень на ремонт, Анатолій Гіршфельд у місцевій бібліотеці зустрівся з мешканцями села. Розповів про свою діяльність у Парламенті.

У Верховній Раді він разом з колегами по партії  займається розробкою законів на підтримку агропромислового комплексу, зокрема, тваринництва. Він переконаний, що без тваринницької галузі не буде села.

Ще один комплекс законів, якими опікується народний депутат, стосується підтримки промисловості. Крім того, Анатолій Гіршфельд увійшов до міжфракційного об’єднання роботодавців. Воно займатиметься захистом людей, які створюють робочі місця. 

Мешканці Герсеванового подякували народному депутату за допомогу, яку надає благодійний фонд «Патріоти». Наприкінці зустрічі Анатолій Гіршфельд відповів на запитання, що турбували людей, подякував їм за підтримку і поїхав у Лозову, де провів прийом громадян.     

Інна Воробйова 

 

{youtube}xeGgxmQD2LM{/youtube}