Домашня сторінка / Новини / Лозівчанин, якого підозрюють у жорстокому вбивстві жінки, добивається домашнього арешту

Лозівчанин, якого підозрюють у жорстокому вбивстві жінки, добивається домашнього арешту

На речах підозрюваного у вбивстві жінки, якій у вересні перерізали горло та вкинули до сміттєвого баку, знайшли її кров.

Незважаючи на це, обвинувачений хоче, аби йому скасували тримання під вартою. Про це повідомив прокурор Лозівської місцевої прокуратури Олександр Черкас.

Захисником було подано апеляційну скаргу на ухвалу суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, і розгляд справи в апеляційному суді призначено на 25 лютого. Вже по результату повідомлю додатково.

Слухати справу про жорстоке вбивство жінки у Лозівському суді мали ще у січні, однак, обвинуваченого не змогли привезти з СІЗО. У міському ізоляторі тимчасового тримання не було вільних місць. Від розгляду справи в режимі відеоконференції чоловік відмовився. Тож наступне засідання мають провести у березні.

Нагадаємо, у вересні на міському сміттєзвалищі знайшли тіло жінки. Їй перерізали горло у дворі біля власного будинку та вкинули до сміттєвого баку.

Один коментар

  1. Садить таких нада

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.