Кубок Мельникова виграли лозівчани

І організатори, і учасники запевняють, що Кубок Мельникова — це не легка прогулянка, а видовищний турнір доволі високого рівня.

Гості вже були впевнені у перемозі, однак все вийшло не так. Баскетбольний Кубок на призи Володимира Мельникова, засновника сучасного баскетболу у Лозовій, приніс перемогу збірній команді нашого міста. Змагання проходили з 25 по 27 березня. У них взяли участь 4 команди з різних областей України. І організатори, і учасники запевняють, що кубок Мельникова — це не легка прогулянка, а видовищний турнір доволі високого рівня.

 

В одинадцятому традиційному баскетбольному Кубку на призи Володимира Мельникова взяли участь команди Єнакієвого, Павлограду, юнаки харківського “Політехніка” та збірна Лозової. Між собою змагалися доволі зрілі гравці. Серед них було 7 учасників вищої національної ліги. Це визначило професійний рівень турніру та забезпечило йому видовищність.

На відкритті організатори подякували спонсорам, без яких проведення змагань було б неможливим, і роздали перші призи. Їх давали за перемогу у конкурсах.

У командній грі лідерство у перший же день захопили харків’яни та єнакієвці. Другі, демонструючи високий рівень, були навіть впевнені у своїй перемозі на турнірі. Певне застереження висловлював тільки тренер єнакіївців, Олександр Слюсарев. Він відзначив втому молодих членів команди і помилки у грі.

Збірна Лозової змагання почала з поразки. Утім, це мобілізувало команду, і вже наступного дня хлопці вийшли на майданчик з геть іншим настроєм.

Юні вболівальники — вихованці місцевих баскетбольних клубів — уважно стежили за кожним рухом старших, переймаючи досвід, і беззаперечно вірили у перемогу своєї, лозівської команди.

Цього дня лозівчани своїх вболівальників не розчарували. Вони виграли у харківського “Політехніка”, а вже наступного дня стали і переможцями турніру. Команда отримала памятний і головний — перехідний — кубок. Його наступного року лозівчани мають повернути — щоб знову розіграти вже у 12 турнірі на призи Володимира Мельникова.