Домашня сторінка / Новини / Урок боротьби з вогнем дали рятувальники

Урок боротьби з вогнем дали рятувальники

«Збережи здоров’я на все життя» – під таким гаслом у першій школі відбулися заходи, присвячені тижню цивільного захисту.

«Збережи здоров’я на все життя» – під таким гаслом у першій школі відбулися заходи, присвячені тижню цивільного захисту.  Протягом кількох днів учні навчалися та закріплювали знання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. У кінці вирішили підсумувати набуті навички.

Підсумки форуму та нагородження найкращих агітбригад школи провели вчора в актовій залі навчального закладу. Одразу після вручення нагород вже на практиці почали відпрацьовувати план евакуації у випадку пожежі.

Усіх учнів зібрали на спортивному майданчику школи. Поряд вже знаходилася пожежна машина. За мить школярі побачили, як діють рятувальники у надзвичайній ситуації.

Одна з таких початкових дій, нагадують МНСівці, – використання вогнегасника. Більшість школярів не знають, як ним користуватися.

Рятувальники запевняють, що і дорослі, і діти повинні добре засвоїти правила поведінки у надзвичайній ситуації. Тоді більшість випадків боротьби з вогнем будуть лише навчанням, а люди залишаться живими та здоровими.

0