Правнучка пограбувала діда

16-річна дівчина зі своїми товаришами пограбувала дідуся. Вкрали медалі, гроші та алюмінієвий посуд.

Вони витримали Велику Вітчизняну, а тепер їх грабують власні онуки. З початку цього року лозівські правоохоронці розкрили кілька випадків нападу на стареньких. Цього разу постраждав літній мешканець Лозової.

 

Ідея поживитися майном діда прийшла його шістнадцятирічній правнучці. Разом зі своєю подругою та старшим товаришем вона двічі грабувала власного прадідуся. Перший раз – у березні. Доки дівчата контролювали територію, молодик зайшов до старенького у хату, представився міліціонером і запропонував ветерану перевірити, чи всі замки у надвірних будівлях на місці. А сам тим часом вкрав 300 гривень, медалі та алюмінієвий посуд.

А вже цього тижня банда діяла більш цинічно. Чоловік зайшов через відчинені двері і кулаком поцілив старенькому в обличчя. Той впав і втратив свідомість. Здобиччю грабителів стали 5 гривень і знову — медалі та посуд.

Зараз злочинці затримані. Вони всі, у тому числі і шістнадцятирічна правнучка постраждалого дідуся, вже були раніше засуджені за злочини проти власності. Дівчата перебувають на випробувальному терміні. Тепер їх судитимуть ще й за розбій та крадіжку.