Квартальних залучають до прибирання міста

Посадовці закликали квартальних організувати у приватному секторі активне прибирання вулиць силами мешканців.

Акція “За чисте довкілля” у розпалі. Держслужбовці, комунальники та школярі прибирають сміття і торішнє листя — поки переважно на своїх територіях та у парках. До наведення чистоти й ладу у місті долучають і квартальних. Міськвиконкомівські чиновники закликали їх організувати у приватному секторі активне прибирання вулиць і присадибних ділянок силами мешканців. З вивезенням сміття допомогти повинні комунальники, заявив перший заступник міського голови Володимир Денисенко.

Начальник КП “Комсервіс” Сергій Шевченко, яке займається вивезенням сміття, повідомив: до Великодня лад наведуть на всіх кладовищах — на центральному, на Лісовському, біля колишнього ДБУ-16 та по Кооперативній. Коли на цвинтарі завезуть пісок, квартальним пообіцяли повідомити. Також розчистять і дороги до кладовищ.

Найбільше квартальні просять розібратися зі стихійними звалищами. Комунальники відповідають: цього року їм виділили 42 тисячі гривень на прибирання і 25 людей з Центру зайнятості. Цим ресурсом у нинішні весну й літо і вичищатимуть стихійні звалища. Про те, де вони знаходяться і хто туди викидає сміття, найкраще знають саме квартальні, зауважили комунальники. Тож просять бути пильними, вчасно повідомляти про порушників, аби їх можна було оштрафувати. У випадку, коли сміття викидають з машини, треба записувати номери. Мінімальний розмір фінансового покарання становить 340 гривень.