Поштове відділення у Мальцівському закривають – Новини Лозової – ТРК Сігма

Поштове відділення у Мальцівському закривають

Спочатку у селі Мальцівське ліквідували школу, а 7 квітня людям сповістили про те, що закривають пошту.

Мешканці Мальцівського засмучені. Люди скаржаться, що їх вже лишили школи, на черзі пошта та медпункт. Для селян поштове відділення – не тільки місце, де можна сплатити комунальні, отримати пенсію чи передплатити газету. Сюди люди приходять ще й купити товари першої необхідності – крупи, порошки, мило – і, найголовніше, поспілкуватися. Пошта – це частинка життя, говорить мальцівчанка Любов Петренко.

Начальниця Лозівського центру поштового зв’язку Валентина Шарова розводить руками: селян вона розуміє, але іншого виходу з цієї ситуації не бачить. Тільки за минулий рік сільські поштові відділення Харківської області нанесли «Укрпошті» збитків на 14 мільйонів гривень. Оренда приміщення, заробітна плата працівників, опалення, освітлення – і це ще не весь список того, за що Укрпошті доводиться платити собі у збиток. По Мальцівському відділенню він сягає майже 4000 гривень.

За розпорядженням обласного керівництва «Укрпошти» до 1 червня у Лозівському районі планують закрити два поштових відділення – у селах Мальцівське та Герсеванове. На цей час питання щодо закриття знаходяться у стадії розгляду.