На літак — ані ногою – Новини Лозової – ТРК Сігма

На літак — ані ногою

Ремонтна бригада ЛКМЗ змінила форму стели, яка тримає МІГ у парку “Перемоги”. Роботи почалися у четвер.

Реконструкція літака у парку “Перемоги” перейшла у польову стадію. Ремонтна бригада Лозівського ковальсько-механічного заводу завершила підготовчі роботи і вийшла працювати на сам об’єкт. Найперше, що зробили, – змінили форму стели, яка тримає літак. Тепер дістатися МІГу навіть відчайдухам буде надзвичайно складно.

Працювати на літаку ремонтники ЛКМЗ почали у четвер з ранку. До стели кріпили гребінь, який має завадити молодим та спритним лазити на винищувач.

Вершина стели знаходиться на восьмиметровій висоті. На вишці ремонтники прив’язуються страховими пасками. Бригадир заводчан Анатолій Полянський запевняє: його люди мають досвід подібної роботи, тож все відбувається безпечно.

Проте під час монтажу гребеня одна складність така виникла: стара стела не дуже охоче давала приварювати до себе нову частину, тож з неї довелося додатково оббивати фарбу.

У п’ятницю бригада ЛКМЗ завершила роботи зі стеллою, а сам літак ремонтуватимуть вже на початку наступного тижня. Потім весь пам’ятник пофарбують, щоб старе і нове виглядало єдиним цілим.