Без фонограми – наживо та по-справжньому

Лозівські рок-гурти «12 балів» та «Дядя Діма і компанія» 22 квітня презентували свою творчість

Соліст групи «Дядя Діма і компанія» Дмитро Титаренко закінчує Лозівське училище культури. Хлопець чесно  зізнався: цей концерт – його дипломна робота, яку оцінюватиме комісія навчального закладу.

 

А щоб програму зробити різноманітною, лозівська група «Дядя Діма і компанія»,  запросила виступити рок-гурт «12 балів». Вони і розпочали концерт. Гурт зізнається: виступали саме на цій сцені вперше, тому було трохи моторошно і не обійшлось без помилок. Та засмутило «12 балів» те, що глядачів зібралося мало. Гадають, що люди просто не звикли до таких концертів, а можливо, білет за 5 гривень виявився дорогим.

Хоча обидва гурти існують вже 3 роки. У групи «12 балів» своїх пісень не має. А «Дядя Діма і компанія» зібрали вже цілий альбом, який і презентують на сцені. Це 7 власних пісень. До того ж співає група не тільки у стилі рок, у них різноманітний репертуар. Говорять, вірші та музика народжуються самі. Співають і про кохання, і про життя.

Власні пісні гурту «Дядя Діма і компанія» більше припали до душі глядачам. Хоча публіка – це в основному родичі та знайомі обох груп. Отож вболівали за своїх.

Обидва гурти планують і надалі розвиватися. «12 балів» мріє про концерти в інших містах України. А «Дядя Діма та компанія», крім виступів і визнання глядачів, хоче випустити свій альбом вже на диску.