Патріотично та феєрично

На вечірньому масовому гулянні у Лозовій старше покоління насолоджувалось концертом, а молодь бажала інших розваг.

 

 

На вечірнє масове гуляння у Лозовій люди йшли з іншими емоціями, ніж на ранкові заходи. Старше покоління насолоджувалось піснями повоєнних років, а молодь бажала інших розваг. Хлопці та дівчата фотографувалися на Меморіалі та чекали на салют.

Учасник бойових дій Леонід Пантелійович Букарь святкувати на площу прийшов з бадьорим настроєм. Відзначати День Перемоги ветеран розпочав ще з ранку.

Окрім Дня Перемоги лозівчанка Надія Чибіряк святкує ще й власний День народження. На площу жінка прийшла подивитись на виступ донечки.

Не сумувало і молодше покоління. Діти катались на батуті, їли цукрову вату і фотографувались, як Дар’я та Лариса, на Меморіалі Слави.

Дві Вікторії прийшли і сфотографуватись, і віддати шану загиблим. Дівчата не встигли на ранкове покладання квітів, тож вирішили зайти на Меморіал зараз.

Лозівчанин Андрій не був ні на на покладанні квітів, ні солдатської каші не куштував. Каже, що на той час був зайнятий іншими справами. А ось на концерт прийшов разом з сім’єю.

Щоб настрій відпочиваючих не був зіпсований, на площі увесь час чергувала міліція. Хоча градус тут був високий, свято пройшло без ексцесів.