«Металіст» готується до Євро-2012

Ремонті роботи на стадіоні «Металіст» у завершальній стадії. Минулої п’ятниці цей спортивний комплекс показали журналістам та зарубіжним гостям.

Уже сьогодні «Металіст» виглядає так, як його побачать учасники та глядачі Євро-2012.  Але ремонтні роботи тут ще не закінчилися. Оздоблюється навколишня територія, готуються тренувальні футбольні поля. Вже готові роздягальні для спортсменів.

 

На стадіоні, де проходитимуть матчі Євро-2012, зараз готують подушку під трав’яне покриття.  Місця для глядачів обладнали противандальними та протипожежними кріслами. Після реконструкції їхня кількість зменшилась з 42 тисяч до 38. Окремо виділили місця для преси та VIP-зону. Над полем закріпили відеокамеру, яка зможе знімати гру, рухаючись у будь-який бік..

До старту Євро-2012 залишилося трохи більше року. Підготовка до турніру набирає оберти. На сьогодні у Харкові на благоустрій міста, підготовку готелей, транспорту та  реконструкцію стадіону витрачено майже 4 мільярди гривень.

Українських колег морально підтримують зарубіжні гості. Зокрема, генеральний консул Польщі Яник Гранат вболіває і за свою, і за нашу країни однаково. Каже, він впевнений, що Україна і Польща будуть кращими організаторами цього турніру.