Довгоочікуване свято – Новини Лозової – ТРК Сігма

Довгоочікуване свято

Його кілька тижнів переносили, але нарешті у понеділок воно відбулося — свято вшанування учнівських обдарувань і педагогічної майстерності.

Його кілька тижнів переносили, але нарешті воно відбулося. Свято вшанування учнівських обдарувань і педагогічної майстерності провели вчора у залі міського Палацу культури. Тут зібрали переможців предметних олімпіад, різноманітних фестивалів, оглядів і конкурсів.

 

Від переможців різного ґатунку у залі яблуку ніде впасти. Своїми знаннями, стараннями та вміннями ці учні та педагоги здобули для Лозової перше місце у Харківській області у галузі освіти, повідомив заступник Лозівського міського голови Юрій Петренко.

Переможців запрошували на сцену групами. Утім, по кілька слів сказали про кожного. Вчителів і учнів нагородили грамотами і грошовими преміями. Після виступу освітянських чиновників зі словом у відповідь до мікрофону вийшли і школярі. Вони дякували вчителям і батькам з дитячою безпосередністю.

Розважали шкільних переможців не менш заслужені творчі колективи. Більшість з танцюристів, гімнастів, співаків — теж переможці у своїх, спортивних і творчих змаганнях.