Велике дитяче свято

ЛКМЗ з індустріальною групою УПЕК та містка влада влаштували лозівським дітлахам грандіозне свято.

Розваги почалися вже на вході у міський Палац культури. Тут малечу чекали казкові герої. У самому Палаці для дітей влаштували концерт. На нього прийшли набагато більше охочих, ніж було приготовано місць у залі та подарунків.

 

Тих дітей, хто до зали не потрапив, розважали не менше. Організатори розгорнули на площі біля Палацу аж 12 спортивно-розважально-конкурсних станцій. Найактивнішим учасникам давали безкоштовні подарунки.

Об 11 завершився концерт, і на вулицю з привітанням до учасників свята вийшли його головні організатори — керівники індустріальної групи УПЕК, ЛКМЗ та міста. Вперше за багато років – разом.

Зі сцени організаторів проводжали оплесками. Далі вони вирішили подивитися, хто, чим і як розважає дітлахів. Анатолій Гіршфельд та Сергій Степанов навіть особисто взяли участь у мильній розвазі.

Свято вийшло масштабним не лише за площею, зайнятою розвагами, а й за кількістю дітлахів. За підрахунками організаторів, сюди прийшли майже 3 тисячі юних лозівчан, не рахуючи батьків.

Деякі станції розмістили у парку. На алеї діти крейдою мали втілити свою мрію, однак намалювали, хто що зміг. Популярними стали квіти.

Одна справа — крейдою на асфальті, геть інша — фарбою по тілу. Що це за відчуття, можна було дізнатися на станції боді-арту.

Щоб від спеки ніхто не постраждав, організатори приготували 300 літрів води. Її роздавали безкоштовно усім охочим. Також видавали паперові капелюхи. Тож медики відпочивали: їхня допомога нікому не знадобилася.

А ось казковим героям було непереливки. Заєць, курча і Алі-Баба наприкінці втекли у тінь — зняти голови, щоб попити водички.

Не менше, ніж малечі, свято сподобалось батькам. Вони раділи, що у місті хоча б на один день з’явилися розваги для дітей.

Жоден з організаторів — ані місто, ані УПЕК з ЛКМЗ — не пошкодували, що об’єднали зусилля заради дітей. Вийшло саме так, як вони хотіли. В оргкомітеті обіцяють, що наступні свята не програватимуть цьогорічному і навіть будуть ще кращими.