Сувора професія і ніжне хобі

Сергій Андрющенко — чоловік, який ламає стереотипи. Він  поєднує сувору професію з квітковим хобі.

Хто б міг подумати, що начальник Лозівської інспекції державного технічного нагляду Сергій Андрющенко, який перевіряє трактори та іншу серйозну автотехніку, не просто полюбляє живі квіти, а душі у них не чує! Його життя – роз’їзди та сидіння за перевіркою документів. Саме робота і стала поштовхом до квіткового хобі.

 

Почалось все з того, що в оточені Сергія Андрющенка з’явилась традиція дарувати на свята живі квіти. Подароване чоловік і став приносити на роботу. Так назбирався цілий квітник. Серед усіх цих рослин найбільше чоловікові припала до душі китайська троянда. Її квіти радують око лише добу, а потім відпадають. Квітне троянда до грудня. На Новій рік улюблениця виконує роль ялинки.

Як поливати, як удобрювати, як зрізати – Сергій Андрющенко все це знає. Щоб правильно доглядати за квітами, чоловік копається в інтернеті та питає поради у сусідів з відділу захисту рослин.

Він впевнений: квіти підвищують настрій та викликають посмішку у всіх людей, які відвідують цей кабінет. Тому горшкові жителі, які Сергію Андрющенку даруватимуть, він і далі приноситиме тільки на роботу. І його не лякає, що закінчиться місце, – робитиме полиці.