У Лозовій створили перше ОСББ

15 червня на установчих зборах мешканці будинку №4 по вулиці Перемоги без суперечок проголосували за створення ОСББ.

З майже 40 учасників зборів проти проголосувала лише одна власниця приватизованої квартири.

За словами мешканця будинку, депутата міськради Сергія Коби, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) його сусіди створили з однією метою: отримати повний капітальний ремонт їхньої багатоповерхівки. Вона – одна з найстаріших у Лозовій, говорять її жильці, і знаходиться у поганому стані. А капітальний ремонт держава обіцяє зробити в усіх будинках, мешканці яких об’єднаються в ОСББ. Ця норма прописана у Законі України “Про ОСББ”.

Своє об’єднання співвласники Перемоги, 4 назвали “Перше лозівське ОСББ”. На зборах одразу обрали правління. Його члени поки що працюватимуть безкоштовно. Зараз об’єднання проходить процедуру державної реєстрації.

Одночасно з установчими зборами на Перемоги, 4 аналогічну процедуру спробували провести мешканці будинку 71 на четвертому мікрорайоні. Однак тут на збори з’явилися менше половини власників квартир, що не дозволило тим, хто прийшов, приймати будь-які рішення. Наступну спробу поговорити про створення ОСББ мешканці будинку зроблять за 15 днів, повідомив головний комунальник Лозової Сергій Костюк.