Стріляли, бігали й боролися

У четвер, 16 червня, співробітники лінійного відділу на ст. Лозова доводили, що не даремно носять погони.

 

 

У четвер, 16 червня, співробітники лінійного відділу на ст. Лозова складали щорічну атестацію. Вона проводиться для того, щоб правоохоронці на 100% були підготовленими і придатними до служби.

Теорію ті здали легко та швидко. А ось на полігоні довелося пітніти. Міліціянти стріляли, розбирали та складали зброю. І все на час. Серед великої кількості чоловіків свої уміння демонстрували  жінки. Хоча для них завдання і легше, проте вони доводили: стріляти вміють не гірше від хлопців. А якщо не влучають у ціль, то це тільки через хвилювання.

Найскладніше завдання дісталося групі захоплення. Їм видали не тільки пістолет з набоями, а й жилет та каску. Їх надягали по черзі. Стріляти доводилось у мішень із заручником. Та для цих хлопців така вправа – звичне діло.

Після стрільби міліціянти показували свої фізичні навички. Віджималися, бігали і демонстрували рукопашний бій з імітованим ножем. За всі вправи лінійники отримали непогані оцінки.

Атестаційна комісія мала певні зауваження до стрільби та бігу, але в цілому, за висновками екзаменаторів, цьогоріч працівники лінійного відділу на станції Лозова показали кращі результати, ніж минулоріч.