Мешканець Лозівського району зберігав вдома цілий арсенал зброї

19 березня працівники Лозівського міськвідділу міліції вилучили у 57-річного мешканця Лозівського району цілий арсенал зброї – це 9 гранат, різнокаліберні набої, сигнальні ракети, детонатори та кілька одиниць вогнестрільної зброї, інформують правоохоронці.

Під час обшуку будинку чоловіка правоохоронці вилучили 174 патрони різного калібру, 8 гранат Ф-1 та 1 РГД-5, запали до гранат, сигнальні ракети і три десятки детонаторів. Крім того, вдома чоловік зберігав малокаліберну гвинтівку ТОЗ-8, мисливську рушницю ТОЗ-34, гвинтівку та обріз «Маузер», повідомила речник Лозівського міськвідділу міліції Тетяна Носова.


За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) КК України. Стаття передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.


Вилучена зброя направлена до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні МВС в Харківській області для проведення експертизи. Наразі триває досудове розслідування. Співробітники міліції з’ясовують, звідки чоловік взяв таку кількість зброї, боєприпасів та вибухівки, а також проводять ретельну перевірку всіх обставин справи.