Перший день війни відзначили мітингами

22 червня з нагоди трауру прапори на фасадах будівель пов’язали чорними стрічками та приспустили.

Сімдесяті роковини початку Великої Вітчизняної війни відзначали у середу, 22 червня. На честь трауру прапори на фасадах будівель пов’язали чорними стрічками та приспустили.

 

На скорботний день пам’яті до Меморіалу Слави  зібралися ветерани, керівники міста і району, представники підприємств і організацій, а також мешканці Лозової, небайдужі до подій 41-45 років минулого століття. Біля Вічного вогню провели короткий траурний мітинг. О десятій рівно оголосили хвилину мовчання — вона почалася одночасно по всій Україні. Потому до вогню поклали квіти. Спогади про перший день війни та горе, яке прийшло за ним, викликали на очах ветеранів та дітей війни сльози.

Подібні траурні мітинги одночасно відбулися на чотирьох братських могилах радянських воїнів, а також біля пам’ятного знаку жертв фашизму у Заячій балці. Сюди вшанувати пам’ять загиблих прийшли здебільшого представники ЛКМЗ та його ради ветеранів, а також міськвиконкому, трудових колективів мікрорайону, шкіл, технікуму і небайдужі лозівчани. Мітинг тут так само провели з хвилиною мовчання і традиційним покладанням квітів.