Зі святкування Дня народження до лікарні – Новини Лозової – ТРК Сігма

Зі святкування Дня народження до лікарні

13 мешканців Петрівського потрапили до інфекційного відділення  Лозівської міської лікарні з симптомами кишечної інфекції.

13 мешканців Петрівського потрапили до інфекційного відділення  Лозівської міської лікарні з симптомами кишечної інфекції. Крім них одну вагітну лікарі госпіталізували до Харкова. Не захворіли лише іменинник та його товариш.

 

8 Липня Світлана Сухоребра разом з чоловіком та дітьми пішли на День народження до свого односельця. Тоді у жінки навіть і на думці не було, що це свято закінчиться для неї та її сім’ї на лікарняному ліжку.

Близько полудня, 9 липня, у інфекційне відділення Лозівської міської лікарні швидка почала звозити всіх, хто напередодні був на святі. Людей нудило, у всіх була підвищена температура та діарея. У хворих лікарі діагностували симптоми кишечної інфекції і одразу ж почали лікування.

У санстанції розглядають кілька варіантів зараження. Причиною отруєння могли стати сирі яйця, з яких до святкового столу було зроблено чимало страв. Серед них – домашній майонез, який потрапив майже у всі салати і, звичайно ж, святковий торт з білковим кремом.

Санлікарі розглядають ще один варіант – це носій сальмонели, який міг бути серед кухарів. Над перевіркою усіх цих варіантів у санстанції ще працюють. А поки що наполегливо просять: не вживати сирих яєць, готових страв з майонезом і, взагалі, не купувати неперевірені продукти.