Привезла додому 7 медалей

Відпочити кілька днів вдома після виснажливих змагань у Берліні приїхала наша землячка Наталка Прологаєва.

Чемпіонат Європи у Берліні  – це вже не перше міжнародне змагання нашої землячки. Але Наталка зізнається, цього разу було складно. По-перше, їй довелося долати більше дистанцій, а по-друге, з’явилися нові суперники. Цікава боротьба розгорнулася у Наталки зокрема з норвежкою. Наша спортсменка навіть спочатку поставила світовий рекорд. Але він довго не протримався. Її суперниця перебила його своїм – ще кращим результатом. Наталія прийшла другою.

 

50 метрів на спині – на цій дистанції  Наталка таки поставила власний світовий рекорд. Співавторкою ще одного вона стала, коли плила естафету разом з іншими спортсменками зі своєї команди. Суперників вони залишили далеко позаду.

До своїх перемог – а це чотири золотих, дві срібні і одна бронзова медалі – Наталка Прологаєва йшла через дуже виснажливу працю. Вона довгий час була на зборах, майже не бачила своєї родини і дуже скучала за своїми синами – Дмитром та Євгеном. Розповідає, що збори тривали 4 місяці, і під кінець майже вся команда перехворіла на застуду.

Трішечки відпочинку, і знову тренування. Цього разу довші та ще серйозніші. Тепер спортсменка зі своїм тренером готуватиметься до Паралімпійських ігор, які відбудуться у 2012 році.