Лозівчани поскаржились на місцеву міліцію – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівчани поскаржились на місцеву міліцію

Лозівчани мало довіряють місцевій міліції – такий висновок зробили харківські очильники після того, як провели прийом громадян.

Учора начальник штабу головного Управління МВС України в Харківській області Олег Соболєв провів прийом громадян. Більшість людей, за його словами, приходили жалітись на бездіяльність місцевих правоохоронців.

 

З подвір’я Надії Бархан викрали кілька речей, які ій потрібні у господарстві, до того ж дорого коштують. Жінка невдоволена тим, як займаються її справою. Тож прийшла скаржитися харківському керівництву. Зізнається, мало вірить у результат, але налаштована рішуче.

Полковник Олег Соболєв, який вів прийом громадян, каже, що 70 відсотків питань, з якими до нього звернулися люди, могли бути вирішені місцевою міліцією. Причина недоліків роботи лозівських правоохоронців, на його думку, у недопрацюванні керівництва.

На сьогодні Лозівська міліція знову без керівника. Виконуючим обов’язки начальника назначили Миколу Онищенка, який очолює карний розшук. А Миколу Пономаря рішенням Харківського апеляційного суду  відсторонили від займаної посади. Хто після  нього остаточно очолить лозівських правоохоронців, поки що секрет.