Шахраї дурять стареньких

Шахраї у Лозівському районі за цей місяць видурили у літніх людей більше 42 тисяч.

Довірливі бабусі та дідусі знову стають жертвами шахраїв. Схема стандартна. Зазвичай дві жінки приходять до стареньких. Відволікають їхню увагу і забирають гроші. У липні таких випадків сталося три. Літніх людей обдурили у Лозовій, Краснопавлівці та у селі Оддихне.

Перший випадок стався на другому мікрорайоні у місті Лозова. Дві жінки представилися дідусеві працівниками соцзахисту. Сказали, що принесли йому, як дитині війни, 60 гривень доплати. Попросили здачу з двохсот. Поки дідусь спілкувався з однією дамою, інша вкрала у нього 20 тисяч гривень.

«В Україні проходить обмін грошей», – на таку брехню попалася бабуся у Краснопавлівці. Їй дві жіночки замість 19 тисяч віддали конверт з нарізаними листками. А в Оддихному шахрайки обдурили ще одну бабусю на 3 тисячі. За прикметами, які називають постраждалі, в усіх випадках злодійки діяли різні.

Правоохоронці просять, якщо хтось зустріне підозрілих осіб, запам’ятати їхні прикмети, подивитися, у яку сторону можливі шахрайки направляються, і все це сповістити у міліцію.