Домашня сторінка / Новини / Новий склад сільських рад Лозівського району

Новий склад сільських рад Лозівського району

Артільна сільська рада

 

1 Олександренко Світлана Михайлівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 19.10.1968 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Пенсіонер, місце проживання: с.Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
2 Сорока Валерій Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 17.11.1963 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Пенсіонер, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
3 Костян Анатолій Петрович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 20.09.1967 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
4 Дабарська Антоніна Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 14.04.1960 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Артільна сільська рада, Спеціаліст, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
5 Таран Людмила Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 28.10.1966 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
6 Марченко Інна Володимирівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 28.09.1969 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Артільна сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
7 Корнєва Антоніна Михайлівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 14.08.1967 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
8 Ганжа Віталій Васильович Аграрна партія України Громадянин України, народився 13.10.1995 р., освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, СФГ “Елітне”, агроном, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
9 Лисак Вікторія Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 02.12.1968 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
10 Жуга Ольга Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 15.05.1972 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Лозівська ЦБС, бібліотекар, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
11 Задеря Людмила Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 11.12.1966 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Амбулаторія сімейного лікаря, Сімейна медсестра, місце проживання: с. Артільне Лозівський р-н, Харківська обл.
12 Шевченко Юрій Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 20.10.1972 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Барабашівка, Лозівський р-н, Харківська обл.

Бунаківська сільська рада

1 Тупиченко Віктор Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 25.01.1974 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Південна залізниця Харківська вагонна дільниця №1, провідник, місце проживання: с.Святушине Лозівський р-н Харківська обл.
2 Сокол Лідія Михайлівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 01.07.1956 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, ВПЗ с.Бунакове ЦПЗ №6, начальник, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
3 Волошина Тетяна Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 25.04.1960 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Амбулаторія Бунаківської сільської лікарні, Молодша медична сестра, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
4 Підгорна Людмила Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 05.01.1973 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Бунаківський НВК, Помічник вихователя, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
5 Коваленко Олена Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 16.11.1984 р., освіта вища, безпартійна, Бунаківська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
6 Кікіньова Ірина Володимирівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 15.01.1976 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа–підприємець, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
7 Ємельянова Надія Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 16.08.1951 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Пенсіонер, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
8 Дубинська Наталія Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.03.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бунаківська сільська рада, Землеупорядник, місце проживання: с.Святушине Лозівський р-н Харківська обл.
9 Кікіньова Валентина Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 04.06.1973 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа–підприємець, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
10 Ігнатко Віта Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 23.11.1976 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.
11 Таран Ольга Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 22.05.1974 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Лозова Харківська обл.
12 Хандога Олена Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.04.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бунаківська сільська рада, Бухгалтер, місце проживання: с.Бунакове Лозівський р-н Харківська обл.

Єлизаветівська сільська рада

1 Гарькавенко Ганна Олександрівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 22.12.1981 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Краснопав лівське УВГ “Дніпро”, Машиніст компрсорної установки, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
2 Румянцева Ольга Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.05.1967 р., освіта вища, безпартійна, Єлизаветівська сільська рада, Землепорядник, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
3 Найдьонова Марія Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 21.06.1993 р., освіта незакінчена вища, безпартійна, ПАТ “Платінум банк” м. Лозова, Фінансовий консультант, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
4 Тертичникова Ксенія Вікторівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 04.11.1972 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Краснопавлівське управління тепломережі, Оператор котельні, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
5 Черткова Наталія Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.10.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Красно пав лівське УВГ “Дніпро”, Сторож, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
6 Гетьман Наталія Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.09.1981 р., освіта вища, безпартійна, Єлизаветіська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
7 Садовнича Наталія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.04.1975 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Єлизаветівська АСЛ, Молодша медсестра, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
8 Зенова Алла Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.11.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
9 Пеншин Володимир Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 22.06.1967 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Пенсіонер, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
10 Скорик Валерій Анатолійович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 28.02.1972 р., освіта незакінчена вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Компанія “Кернел”, Інженер програміст, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
11 Шкуренко Валентина Анатоліївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 15.02.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Лозівський молокозавод, заготівник молока, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область
12 Костюк Людмила Олексіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 11.12.1966 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Пенсіонер, місце проживання: с. Єлизаветівка, Лозівський район, Харківська область

Катеринівська сільська рада

1 Шиян Артем Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 23.04.1984 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа- підприємець, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
2 Пелюшенко Марина Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 22.01.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Катеринівська сільська рада, секретар, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
3 Ковальов Олександр Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 05.02.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
4 Моісеєнко Сергій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 10.07.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, КП Катеринівський, директор, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
5 Арбузов Олександр Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 15.06.1984 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Лозова, Харківська обл.
6 Марченко Любов Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.08.1956 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Харківська обласна Організація Товариства Червоного Хреста України, патронажна медична сестра, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
7 Авраменко Дар’я Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.01.1990 р., освіта вища, безпартійна, Катеринівська ЗОШ, вчитель, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
8 Лукерін Олександр Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 26.12.1984 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Лозівське ДЕПО, Слюсар з ремонту рухомого складу, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
9 Пожванюк Наталія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 03.07.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Територіальний центр Лозівської РДА, медична сестра, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
10 Мілюкова Ірина Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 25.02.1980 р., освіта вища, безпартійна, ЛРЦСССДМ, фахівець із соціальної роботи, місце проживання: с. Катеринівка Лозівського р-ну Харківської обл..
11 Гунько Лариса Юріївна Самовисування Громадянка України, народилася 10.06.1981 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Світловщина Лозівського р-ну Харківської обл..
12 Семитоцький Леонід Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 09.06.1957 р., освіта загальна середня, безпартійний, ПОСП “Агросвіт”, бригадир тракторної бригади, місце проживання: с. Михайлівка Лозівського р-ну Харківської обл..
13 Кроква Володимир Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 12.05.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ДП “Укрспецвагон”, охоронник, місце проживання: с. Братолюбівка Лозівського р-ну Харківської обл..
14 Зайцева Тетяна Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 31.08.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Довгове Лозівського р-ну Харківської обл..

Кінненська сільська рада

1 Редченко Дмитро Володимирович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 22.11.1989 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. Кінне
2 Бурлаченко Юрій Сергійович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 21.12.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, Лозівський кінний завод № 124, лікар ветеринарної медицини, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. Кінне
3 Кисіль Олександр Вікторович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 12.06.1974 р., освіта вища, безпартійний, Лозівський кінний завод № 124, Інженер з охорони праці, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. Кінне
4 Твердохліб Сергій Володимирович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 08.01.1992 р., освіта загальна середня, безпартійний, Лозівський кінний завод № 124, підсобний працівник, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Кінне
5 Левченко Сергій Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 07.11.1957 р., освіта вища, безпартійний, Кінненська ЗОШ Лозівської районної ради, сторож, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Кінне
6 Дмитренко Світлана Валеріївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 28.03.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. Кінне,
7 Гончарова Олена Вікторівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 26.03.1980 р., освіта вища, безпартійна, Лозівський кінний завод № 124, бухгалтер, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Кінне
8 Шевченко Надія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 30.09.1960 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Кінненська сільська рада, секретар, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Кінне
9 Косяк Олеся Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 11.06.1980 р., освіта вища, безпартійна, Лозівський кінний завод № 124, бухгалтер, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. Кінне
10 Андрієнко Володимир Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 10.09.1980 р., освіта вища, безпартійний, Лозівський кінний завод № 124, агроном, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Кінне
11 Максимова Ганна Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 08.10.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, Лозівський кінний завод № 124, вагар, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Кінне
12 Копа Наталія Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

Громадянка України, народилася 26.08.1986 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: Харківська область , Лозівський район, с. Жовтневе

Комсомольська сільська рада

1 Машура Світлана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.08.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Комсомольський відділ зв’язку, листоноша, місце проживання: с. Мирне Лозівський р-н Харківська обл
2 Чечикова Алеся Вікторівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 17.06.1992 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Комсомольський НВК, учитель, місце проживання: с. Мирне Лозівський р-н Харківська обл
3 Аксюта Алла Аліківна Самовисування Громадянка України, народилася 24.02.1979 р., освіта вища, безпартійна, Комсомольська сільська рада, землевпо-рядник, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська обл
4 Круковець Володимир Власович Самовисування Громадянин України, народився 09.04.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ДПДГ “Комсомо-лець”,, тракторист-машиніст, місце проживання: с. Федорівка Лозівський р-н Харківська обл.,
5 Коба Людмила Олексіївна Самовисування Громадянка України, народилася 13.07.1953 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська
6 Клименко Олена Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.01.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Радянське Лозівський р-н Харківська обл.
7 Божко Надія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.02.1955 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: с. Радянське Лозівський р-н Харківська обл.
8 Музика Таїсія Борисівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.07.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Комсомольський відділ зв’язку, листоноша, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська обл
9 Демченко Олена Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.07.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДПДГ “Комсомолець”,, заступник головного бухгалтера, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська обл.
10 Рева Наталія Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.05.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Комсомольська сільська рада, спеціаліст соціально-го захисту населення, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська обл
11 Лозинський Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 10.02.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ДПДГ “Комсомо-лець”,, тракторист-машиніст, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська обл
12 Ларіна Ольга Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.11.1970 р., освіта вища, безпартійна, Комсомольська сільська рада, секретар, місце проживання: с-ще Комсомольське Лозівський р-н Харківська обл

Миколаївська сільська рада

1 Кухаренко Лариса Анатоліївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 12.08.1964 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Миколаївська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
2 Мурашка Сергій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 03.04.1967 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
3 Колісник Тетяна Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 16.02.1961 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Миколаївська сільська рада, бухгалтер, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
4 Безпальченко Людмила Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.08.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, Миколаївський НВК, кухар, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
5 Забуга Тетяна Юріївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 15.07.1980 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Миколаївська сільська рада, Спеціаліст 2 категорії, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
6 Племенеченко Валентина Іванівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 01.11.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Світловщанський терцентр, соцпрацівник, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
7 Бабич Олена Євгенівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 28.05.1972 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
8 Шталь Ксенія Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 16.04.1974 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Миколаївський НВК, вихователь, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
9 Красноруцький Олександр Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 07.10.1966 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, СПДФО в сільському господарстві, місце проживання: с.Олексіївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
10 Швед Роман Федорович Самовисування Громадянин України, народився 21.11.1989 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Литовщина
11 Курилка Оксана Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 13.08.1991 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ФГ “ЗОРЯ”, різноробочий, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
12 Авраменко Микола Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 19.12.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, ЛАПТС, механізатор, місце проживання: с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл.

Надеждівська сільська рада

1 Бенца Михайло Федорович Самовисування Громадянин України, народився 09.09.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівськи й район Харківська область
2 Азаренко Віктор Олександрович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 02.02.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Надеждів ський НВК, викладач, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівськи й район Харківська область
3 Козлова Ольга Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 09.11.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Надеждів ська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівськи й район Харківська область
4 Перехода Наталія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.03.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, с.Надеждівка, Підприємець, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівськи й район Харківська область
5 Бігар Олена Юріївна Самовисування Громадянка України, народилася 14.06.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівськи й район Харківська область
6 Румянцева Вікторія Григорівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 01.11.1974 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Надеждів ська сільсь ка рада, спеціаліст 2 категорії, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівський район Харківська область
7 Жмур Тетяна Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 19.01.1981 р., освіта вища, безпартійна, Надеждів ський НВК, Заступник директора з виховної роботи, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівський район Харківська область
8 Азаренко Людмила Віталіївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 08.03.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Надеждів ка, Лозівський район Харківська область
9 Виходцева Світлана Дмитрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 15.11.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Привілля Лозівський район Харківська
10 Воробйова Карина Валеріївна Самовисування Громадянка України, народилася 27.08.1991 р., освіта загальна середня, безпартійна, с.Надеждівка, Завідуюча поштовим відціленням с.Надеждівка, місце проживання: с.Миролюбівка Лозівський район Харківська область
11 Петренко Олександр Сергійович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 21.10.1975 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Харківоблагроліс, лісничій, місце проживання: с.Федорівка Лозівський район Харківська область
12 Зубенко Олексій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 01.04.1978 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Федорівка Лозівський район Харківська область

Новоіванівська сільська рада

1 Гринь Анатолій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 23.04.1959 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ФГ “Росток -2004”, Головний інженер, місце проживання: с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
2 Радзевило Вікторія Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 30.05.1980 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Новоіванівський ФАП, фельдшер, місце проживання: с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
3 Чекала Наталія Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 01.03.1978 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Територіальний центр з обслуговування одиноких непрацездатних громадян Лозівської РДА, соціальний працівник, місце проживання: с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
4 Падалка Сергій Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 04.11.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
5 Марченко Наталія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 10.01.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Новоіванівська сільська рада, Спеціаліст землевпорядник, місце проживання: с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
6 Васильчук Микола Антонович Політична партія “Нова держава” Громадянин України, народився 27.03.1951 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Лозова Харківська обл.
7 Ремига Тетяна Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.03.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ЦПЗ № 6, Начальник Новоіванівськго відділення зв’язку, місце проживання: с.Страсне, Лозівський р-н, Харківська обл.
8 Климчук Олександр Йосипович Самовисування Громадянин України, народився 01.11.1957 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Нестеліївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
9 Строган Михайло Ілліч Самовисування Громадянин України, народився 11.11.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ДНЗ №7, охоронець, місце проживання: с.Нестеліївка, Лозівський р-н, Харківська обл.
10 Товарищенко Сергій Костянтинович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 27.03.1971 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, КП “Комунсервіс-1”, Слюсар аварій но-ремонтних робіт, місце проживання: с.Мальцівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
11 Стратієнко Павло Іванович Аграрна партія України Громадянин України, народився 30.09.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Мальцівський СК, директор, місце проживання: с.Мальцівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
12 Романчук Василь Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 19.10.1968 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Приватний підприємець, місце проживання: с.Мальцівське, Лозівський р-н, Харківська обл.

Павлівська Друга сільська рада

1 Шевченко Олексій Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 17.05.1959 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Приватний підприємець, місце проживання: с.Новоселівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
2 Шевченко Ніна Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 24.12.1961 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Новоселівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
3 Мирна Марина Йосипівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 23.11.1977 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
4 Щирова Оксана Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 04.08.1978 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, одноосібник, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
5 Макодзеба Людмила Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 07.11.1962 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Павлівська Друга сільська рада, секретар, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
6 Гончарова Тетяна Федорівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 26.12.1986 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Павлівська Друга сільська рада, бібліотекар, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
7 Лепеса Світлана Миколаївна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 20.05.1972 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Павлівська Друга сільська рада, спеціаліст, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
8 Кумейко Олена Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 02.11.1988 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
9 Гончаренко Сергій Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 30.05.1980 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, одноосібник, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
10 Кібалко Наталя Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 30.03.1962 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Дитячий будинок сімейного типу, вихователь, місце проживання: с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл.
11 Мирошниченко Тетяна Костянтинівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 06.07.1979 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Павлівська Друга сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Зелений Гай, Лозівський р-н, Харківська обл.
12 Шевченко Ігор Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 04.08.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, одноосібник, місце проживання: с.Зелений Гай, Лозівський р-н, Харківська обл.

Перемогівська сільська рада

1 Дурнєв Іван Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 12.04.1974 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ПСП “Вік-торія”, механізатор, місце проживання: с.Перемога Лозівський р-н. Харківська обл.
2 Дутчак Марія Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 01.09.1977 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Відділення ЦПЗ №6, листоноша, місце проживання: с.Червоний Кут Лозівський р-н Харківська обл.
3 Кобиш Світлана Гамбаївна Самовисування Громадянка України, народилася 21.01.1961 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Перемога Лозівський р-н. Харківська обл.
4 Копитчук Олександр Іванович Самовисування Громадянин України, народився 30.08.1961 р., освіта вища, безпартійний, станція Лозова, начальник вокзалу, місце проживання: с.Герсеванівка Лозівський р-н Харківська обл..
5 Куроєдова Наталія Володимирівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 16.10.1977 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Лозівський районний тер.центр, соціальний робітник, місце проживання: с.Червоний Кут Лозівський р-н Харківська обл.
6 Легка Таїсія Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.05.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Харків. дирекція залізничн. перевезень, началь-ник станції, місце проживання: с.Перемога Лозівський р-н. Харківська обл.
7 Луговий Володимир Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 16.09.1971 р., освіта вища, безпартійний, Лозівська дистанція. шляху, зам. началь-ника, місце проживання: с.Герсеванівка Лозівський р-н Харківська обл.
8 Пасовець Валентина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.05.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Червоний Кут Лозівський р-н Харківська обл.
9 Слюсаренко Любов Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 30.07.1968 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Перемозь-ка сільська рада, голов-ний бух-галтер, місце проживання: с.Перемога Лозівський р-н. Харківська обл.
10 Топунов Андрій Олександрови ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 02.10.1978 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Лозівський молоко-завод, головний механік, місце проживання: с.Герсеванівка Лозівський р-н Харківська обл.
11 Шабельник Павло Йосипович Самовисування Громадянин України, народився 29.04.1952 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Перемога Лозівський р-н. Харківська обл.
12 Шайнога Сергій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 08.09.1987 р., освіта вища, безпартійний, Лозівський МВ ГУМВС, міліціонер, місце проживання: с.Герсеванівка Лозівський р-н Харківська обл.

Плисівська сільська рада

1 Лиценко Катерина Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 29.11.1961 р., освіта загальна середня, безпартійна, Плисівська сільська рада, Гол. бухгалтер, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
2 Лиценко Володимир Михайлович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 28.06.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ “Промагро”, Зам. директора, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
3 Дегтяр Олександр Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 05.01.1950 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
4 Різниченко Наталія Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 01.08.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ “Промагро”, Гол. бухгалтер, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
5 Денисенко Світлана Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 27.03.1973 р., освіта вища, безпартійна, Плисівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
6 Черниш Віктор Вікторович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 04.03.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ “Промагро”, Тракторист-машиніст, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
7 Герасименко Тетяна Василівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 23.07.1980 р., освіта загальна середня, безпартійна, Плисівська сільська рада, спеціаліст, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
8 Кононенко Ганна Андріївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 08.01.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
9 Шевченко Світлана Григорівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 07.02.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
10 Пішта Олексій Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 22.04.1957 р., освіта загальна середня, безпартійний, с.Плисове, одноосібник, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
11 Дейко Володимир Васильович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 14.10.1966 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Промагро”, Гол. інженер, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.
12 Пальчик Іван Якович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 23.06.1951 р., освіта вища, безпартійний, с.Плисове, одноосібник, місце проживання: с.Плисове Лозівський р-н Харківська обл.

Садівська сільська рада

1 Білик Марія Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 17.10.1973 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Садовська ЗОШ, Техпрацівник, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с.Садове
2 Бондаренко Валентина Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 27.08.1965 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. .Бритай
3 Бровко Вікторія Василівна Політична партія “Наш край” Громадянка України, народилася 05.02.1974 р., освіта вища, член Політичної партії “Наш край”, Тимчасово не працює, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с.Садове
4 Верховодов Олександр Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 15.07.1975 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, УКДДКГУ, Слюсар- ремонтник, місце проживання: Харківська область, Лозівський район,с. Іванівка
5 Гоженко Володимир Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 21.01.1955 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, УКДДКГУ, Слюсар- ремонтник, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с. Бритай
6 Лаптєва Олена Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 14.06.1970 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Садовська ЗОШ, Вчи тель, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с.Садове
7 Лисачук Наталія Іванівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 27.06.1962 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тимчасово не працює, місце проживання: Харківська обл, Лозівський район, с.Садове
8 Малишевська Аліна Сергіївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 21.09.1988 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: Харківська обл, Лозівський район,с.Бо гомолівка
9 Нуруліна Валентина Анатоліївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 23.04.1964 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Пенсіонер, місце проживання: Харківська обл, Лозівський район, с. Різ двянка
10 Нуруліна Катерина Михайлівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 06.08.1985 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тимчасово не працює, місце проживання: Харківська обл, Лозівський район, с.Садове
11 Сердечна Світлана Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 05.04.1962 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: Харківська обл, Лозівський район,с.Бо гомолівка
12 Хмель Галина Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 14.01.1982 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Садовська ЗОШ, Вчи тель, місце проживання: Харківська область, Лозівський район, с.Садове

Смирнівська сільська рада

1 Гичко Ігор Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 04.10.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФОП, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка
2 Заболотня Наталія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.10.1977 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Смирнівський НВК, Вихователь, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка
3 Педченко Максим Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 17.08.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимча-сово без- робітний, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка
4 Щолокова Надія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 13.05.1960 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимча-сово без- робітна, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка,
5 Хобта Ірина Вікторівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 07.02.1971 р., освіта середня спеціальна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Смирнівська сільська рада, Секретар виконавчого комітету, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка,
6 Бумаченко Олена Федорівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.02.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Смирнівська сільська рада, Спеціаліст 2-ї категоіфї, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка,
7 Пішта Микола Васильович Самовисування Громадянин України, народився 19.12.1980 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФОП, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка,
8 Міняйленко Ніна Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.09.1958 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Смирнівське споживче товариство, Головний бухгалтер, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка,
9 Харченко Олена Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, Шатівський НВК, Вчитель поч. класів, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка
10 Гамора Марина Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 24.12.1980 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Лозівська ЦРЛ, Мол. м/с акушерка, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка
11 Жданей Ольга Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.05.1965 р., освіта вища, безпартійна, Смирнівський НВК, Директор, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Смирнівка
12 Вучкан Тетяна Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 13.11.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ Лозівський молоч. завод, Заготівельник молока, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Веселе,
13 Костенко Наталія Юріївна Самовисування Громадянка України, народилася 01.08.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Лозівська ЦРЛ, Акушерка, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Веселе
14 Імамвердієв Іман Талиш Огли Самовисування Громадянин України, народився 01.07.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФОП, Голова ФГ “Вікторія”, місце проживання: Харківська обл., Лозівський р-н., с. Веселе,

Тихопільська сільська рада 

1 Мамай Любов Юліївна Самовисування Громадянка України, народилася 11.09.1956 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ с. Тихопілля, вчитель, місце проживання: с. Тихопілля
2 Яковенко Валентина Антонінівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.12.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДНЗ с. Тихопілля, Вихователь ДНЗ, місце проживання: с. Тихопілля
3 Лаптєва Людмила Григорівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 19.06.1956 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, с. Тихопілля, Підприємець, місце проживання: с. Тихопілля
4 Куштим Віктор Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 20.08.1948 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПОСП “Прогрес”, Завгар, місце проживання: с. Тихопілля
5 Біленко Тетяна Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 07.07.1992 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ с. Надеждівка, вчитель, місце проживання: с. Тихопілля
6 Біленко Вікторія Вікторівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 12.09.1972 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, с. Тихопілля, Соц. робітник, місце проживання: с. Тихопілля
7 Ханіньов Андрій Ігорович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 13.01.1988 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Тихопілля
8 Лаптєва Наталія Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 16.08.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тихопільська сільська рада, секретар, місце проживання: с. Тихопілля
9 Колбаса Віктор Миколайович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 09.02.1955 р., освіта вища, безпартійний, ПОСП “Про грес”, агроном, місце проживання: с. Тихопілля
10 Гома Наталія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.06.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ЗОШ с. Тихопілля, вчитель, місце проживання: с. Тихопілля
11 Копа Валентина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 12.08.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Тихопілля
12 Гайдар Сергій Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 18.07.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Благодатне

Царедарівська сільська рада

1 Пелюшенко Андрій Вікторович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 09.04.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ДП “Укрспецвагон”, Слюсар-сантехнік, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
2 Третьякова Світлана Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 21.09.1972 р., освіта вища, безпартійна, Територіальний центр Лозівської РДА, Соціальний працівник, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
3 Кречик Наталія Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 25.06.1965 р., освіта вища, безпартійна, Царедарівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
4 Логвиненко Неля Валентинівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 31.12.1966 р., освіта вища, безпартійна, АСЛ с. Царедарівка, Сімейна медична сестра, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
5 Лазуренко Олена Іванівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 25.10.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
6 Пашко Марія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.10.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, ФОП “Попович”, Продавець продовольчих товарів, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
7 Бугаєва Ніна Михайлівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 13.01.1975 р., освіта вища, безпартійна, Царедарівська сільська рада, Землевпорядник, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
8 Петренко Світлана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.04.1967 р., освіта вища, безпартійна, Царедарівський НВК, Вчитель інформатики, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
9 Артеменко Тетяна Борисівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 27.08.1962 р., освіта вища, безпартійна, Царедарівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с. Царедарівка Лозівського району
10 Іваничко Віктор Федорович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянин України, народився 04.09.1988 р., освіта загальна середня, безпартійний, Лозівський сир завод, Заготівельник молова, місце проживання: с. Полтавське Лозівського району
11 Фатьянова Катерина Павлівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 23.12.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Царедарівський сільський клуб, Завідуюча, місце проживання: с. Полтавське Лозівського району
12 Мезін Сергій Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 03.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, Держсільгоспінс-пекція у Харківській області, Головний спеціаліст, місце проживання: с. Червоний Шахтар Лозівського району
13 Баранова Світлана Володимирівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 25.12.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, УПЗ 10, Листоноша, місце проживання: с. Реводарівка Лозівського району
14 Панченко Алла Віталіївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 10.02.1977 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Полтавське Лозівського району

Чернігівська сільська рада

1 Брянська Валентина Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 13.02.1951 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
2 Шаповалов Іван Іванович Самовисування Громадянин України, народився 05.10.1940 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
3 Легкий Григорій Борисович Самовисування Громадянин України, народився 21.02.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
4 Бутенко Віктор Васильович Самовисування Громадянин України, народився 19.06.1957 р., освіта вища, безпартійний, Чернігівське НВК, Директор НВК, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
5 Водолазова Наталія Костянтинівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.08.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Чернігівське НВК, завгосп, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
6 Солоніна Євгенія Миколаївна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 19.11.1956 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Пенсіонер, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
7 Зірка Альона Віталіївна Самовисування Громадянка України, народилася 29.07.1991 р., освіта вища, безпартійна, Лозівське ХПП, диспетчер, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
8 Оспіщева Світлана Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 16.04.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
9 Колесник Світлана Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.10.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Чернігівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
10 Кулик Тетяна Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.04.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
11 Васько Валентина Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 02.10.1970 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Чернігівський сільський клуб, завідуюча, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.
12 Колодьожнов Михайло Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 13.11.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, Чернігівське НВК, Сторож, місце проживання: с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл.

Шатівська сільська рада

1 Міщанінцев Олексій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 12.02.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, місце проживання: с. Городнє
2 Зузанська Світлана Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 10.10.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Миколаївка
3 Забіяка Василь Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 13.08.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Миколаївка
4 Пилипенко Ольга Володимирівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 07.08.1970 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Шатівська сільська рада, Секретар виконкому та ради, місце проживання: с. Миколаївка
5 Євсюченко Лариса Володимирівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 29.05.1971 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Шатівський НВК, директор, місце проживання: с. Олександрівка
6 Золотько Олена Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.07.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, ВН ВЗП Шатівка, Завідуюча відділом, місце проживання: с. Олександрівка
7 Мачіна Марина Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 15.07.1985 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Олександрівка
8 Тарасова Тетяна Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 12.11.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Шатівська сільська рада, Спеціаліст ІІ категорії з соціальних питань, місце проживання: с. Миколаївка
9 Ісаєва Ольга Віталіївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 02.02.1964 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Шатівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с. Шатівка
10 Сотник Олена Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.05.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Олександрівська амбулаторія, Сімейна медсестра, місце проживання: с. Шатівка
11 Сабельнікова Світлана Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.05.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Споживче товариство “Шанс”, Голова правління, місце проживання: с. Шатівка
12 Сук Наталія Георгіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 11.07.1964 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Шатівка

Яковлівська сільська рада

1 Доброновська Віра Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.10.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область
2 Зубов Анатолій Олександрович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 29.06.1981 р., освіта вища, безпартійний, ФГ “Яковлівська”, Головний інженер, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область
3 Сирова Аліса Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.02.1950 р., освіта вища, безпартійна, Яковлівський НВК, Учитель хімії, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область
4 Тіркова Вікторія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 30.12.1978 р., освіта загальна середня, безпартійна, Магазин с. Яковлівка, Продавець, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область
5 Кравченко Світлана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.07.1980 р., освіта загальна середня, безпартійна, Магазин с. Яковлівка, Продавець, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область
6 Призначено повторне голосування
7 Садкова Олена Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.05.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Дошкільний підрозділ Яковлівський НВК, Помічник вихователя, місце проживання: с. Оддихне, Лозівський район, Харківська область
8 Кравченко Сергій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 02.03.1962 р., освіта вища, безпартійний, Яковлівська сільська рада, Землевпорядник, місце проживання: с. Оддихне, Лозівський район, Харківська область
9 Єгорова Олександра Олександрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 23.08.1960 р., освіта загальна середня, безпартійна, Яковлівська сільська рада, Підсобний робітник, місце проживання: с. Оддихне, Лозівський район, Харківська область
10 Бондаренко Ольга Петрівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 27.02.1966 р., освіта вища, безпартійна, Яковлівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область
11 Куліш Сергій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 05.07.1981 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Степанівка, Лозівський район, Харківська область
12 Призначено повторне голосування
13 Борщ Ольга Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.03.1981 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ “Система прогресивної очистки” м. Харків, Прибиральниця, місце проживання: с. Нижня Краснопавлівка, Лозівський район, Харківська область
14 Чопенко Тетяна Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 13.02.1980 р., освіта загальна середня, безпартійна, Яковлівський НВК, Помічник кухаря, місце проживання: с. Яковлівка, Лозівський район, Харківська область

 

 

 

0