Домашня сторінка / Новини / Квартал біля лозівського монастиря заріс бур’янами

Квартал біля лозівського монастиря заріс бур’янами

Бур’яни та сміття, що викидається на узбіччях. Це — вулиця Войкова, яка веде до Лозівського жіночого монастиря.

 

 

Бур’яни, дерева, що заважають водіям, та сміття, яке викидається на узбіччях. Все це — на вулиці Войкова, яка веде до жіночого монастиря. Мешканці  обурені, що до їхніх прохань про допомогу ніхто не дослухається.

Пам’ятник бур’янам – так ще кілька днів тому можна було назвати тупик локомотивного депо, який виходить на вулицю Войкова. Два місяці людям довелося звертатися до підприємства, аби  траву скосили. Минулого четверга, 18 серпня, бур’ян все ж  зрізали, однак не прибрали.

Однією проблемою менше, та це не радує мешканців вулиці. Квартальна 34-го кварталу Тетяна Курінна говорить: сміття у них не вивозять, баки ставити не хочуть, тому доводиться викидати відходи абикуди.

Мешканець вулиці Войкова Віталій Жовтяк розповідає, що представники міськвиконкому кілька тижнів тому зробили йому припис: прибрати біля двору. Чоловік це зробив, і тепер прибрана земля лежить вздовж дороги, бо викинути нікуди.

Заступник головного комунальника міста Олександр Залізінський запевняє: сміття  по вулиці Войкова вивозять за затвердженим графіком – з 17:14 до 17:23. А щодо встановлення баків і зміни графіку мешканці не зверталися, говорить Олександр Залізінський. Якщо будуть такі прохання від людей, розглянути їх комунальники готові.

Також людей непокоять дерева, які вже майже повилазили на дорогу. Через це не видно дорожніх знаків. Про це комунальники також не знали. Звернень, як стверджує Олександр Залізінський, немає, а якщо будуть, обіцяє: проблеми мешканців вирішуватимуть.

Зі своїми проханнями люди повинні звернутися до Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міськради.

Ірина Лєушканова

 

0