Автолюбителі поганяють за кубок Лозівського міського голови – Новини Лозової – ТРК Сігма

Автолюбителі поганяють за кубок Лозівського міського голови

До Дня міста на лозівському картодромі проведуть Другі відкриті змагання зі швидкісного маневрування.

 

 

 

До Дня міста на лозівському картодромі влаштують велике спортивно-розважальне шоу. Головна його частина — другі відкриті змагання на автомобілях зі швидкісного маневрування. Цього разу автолюбителі ганятимуть не просто за перше місце, а за кубок Лозівського міського голови. У понеділок, 22 серпня, організатори та переможці попередніх змагань зібралися на картодромі. Вони ділилися враженнями та розповідали, що особливого запланували на вересневі перегони.

Для половини хлопців, які посіли призові місця, це були перші перегони у житті. Тепер молодих автолюбителів, розповідають вони, пізнають на вулиці, зокрема, даішники, а друзі — пишаються і заздрять.

Наступні перегони відбудуться 18 вересня (це неділя). Вони будуть присвячені Дню міста. Автолюбителі змагатимуться за кубок Лозівського міського голови. Кубок буде командним і перехідним. Зараз організатори — міський спорткомітет та молодіжний комітет “Лозова — Харків — Карт” — збирають заявки від тих, хто хоче взяти участь у перегонах. Щоб було цікавіше, трасу ускладнять, а програму змагань розширять.

До класів передньопривідних, задньопривідних і автомобілів з обсягом двигуна більше 1800 куб.см додається клас джипів. Вже запрошені спортсмени з Харкова та Павлограда. Шоу-програму забезпечуватиме виступ рок-гурту. У перерві основних змагань для глядачів влаштують показові заїзди на картах. А для дітей та юнацтва влаштують перегони на велосипедах та самокатах. Єдина умова — мати шолом та наколінники.

Щоб зробити все, як задумано, організаторам потрібна допомога спонсорів. А ще вони закликають автолюбителів тренуватися. 18 вересня конкуренція буде набагато серйознішою.

Валерія Гецко