Автолюбителі поганяють за кубок Лозівського міського голови

До Дня міста на лозівському картодромі проведуть Другі відкриті змагання зі швидкісного маневрування.

 

 

 

До Дня міста на лозівському картодромі влаштують велике спортивно-розважальне шоу. Головна його частина — другі відкриті змагання на автомобілях зі швидкісного маневрування. Цього разу автолюбителі ганятимуть не просто за перше місце, а за кубок Лозівського міського голови. У понеділок, 22 серпня, організатори та переможці попередніх змагань зібралися на картодромі. Вони ділилися враженнями та розповідали, що особливого запланували на вересневі перегони.

Для половини хлопців, які посіли призові місця, це були перші перегони у житті. Тепер молодих автолюбителів, розповідають вони, пізнають на вулиці, зокрема, даішники, а друзі — пишаються і заздрять.

Наступні перегони відбудуться 18 вересня (це неділя). Вони будуть присвячені Дню міста. Автолюбителі змагатимуться за кубок Лозівського міського голови. Кубок буде командним і перехідним. Зараз організатори — міський спорткомітет та молодіжний комітет “Лозова — Харків — Карт” — збирають заявки від тих, хто хоче взяти участь у перегонах. Щоб було цікавіше, трасу ускладнять, а програму змагань розширять.

До класів передньопривідних, задньопривідних і автомобілів з обсягом двигуна більше 1800 куб.см додається клас джипів. Вже запрошені спортсмени з Харкова та Павлограда. Шоу-програму забезпечуватиме виступ рок-гурту. У перерві основних змагань для глядачів влаштують показові заїзди на картах. А для дітей та юнацтва влаштують перегони на велосипедах та самокатах. Єдина умова — мати шолом та наколінники.

Щоб зробити все, як задумано, організаторам потрібна допомога спонсорів. А ще вони закликають автолюбителів тренуватися. 18 вересня конкуренція буде набагато серйознішою.

Валерія Гецко