Послуги лозівських слюсарів стануть платними. Офіційно.

Будинкові водогони передали водяникам. Проте квартплата не зменшилась, а послуги слюсарів подорожчали.

Будинкові водогони ще навесні передали “Лозоваводоканалу”. Проте квартплата не зменшилась, а послуги слюсарів подорожчали.

 

Комунальники стверджують, що квартплата насправді таки подешевшала – просто  люди цього не відчули. Тепер її частину перераховують підприємству “Лозоваводоканал” за обслуговування водомереж у будинках. Робить це житлово-управляюча компанія.

Обсяг робіт залишився, вони провадяться, лише змінився виконавець, розповідає головний інженер КП “ЖУК” Олександр Жидков.

Зміна обслуговуючої організація має покращити стан мереж. Тепер за водогони поза будинком та всередині нього відповідає одне підприємство. Утім, деякі мешканці поки що відчули лише недоліки. Кажуть, слюсарі стали вимагати більше грошей. Ті запевняють, що у них новий власник, який ввів офіційні платні послуги.

Директор “Лозоваводоканалу” Іл’яс Калмуратов подібній звістці дивується. Радить лозівчанам повідомляти про такі ситуації йому особисто. Він розповідає, що перелік платних послуг дійсно готується, але — поки що — люди платять лише за матеріали. Слюсарі нині працюють безкоштовно. Винятком є лише роботи всередині квартири, адже більшість квартир приватизовані, говорить директор “Лозоваводоканалу”.

Що ж до майбутнього переліку платних послуг, то його планують підготувати до кінця осені. “Лозоваводоканал” діє за прикладом своїх колег з інших міст України.

Так, у Рубіжному послуги водяників вже давно платні. Тамтешні мешканці  навіть за перекриття води сплачують майже 50 грн.

Анна Скрипник