Лозівські мотокросери привезли з чемпіонату області 2 золотих та 2 бронзових нагороди +vd

Лозівські мотокросери цьогоріч брали участь у чемпіонаті Харківської області. Змагання проходили з квітня по  листопад у різних містах області – Краснограді, Золочеві, Валках та Балаклеї.

В усіх етапах змагань, крім дорослих спортсменів, брала участь наймолодша лозівська учасниця – 10-річна Ліза Гоменюк. Вона ставала переможницею та призеркою усіх етапів. Загалом, у чемпіонаті, лозівчани отримали 2 перемоги та 2 бронзи у різних категоріях, розповів голова благодійного фонду  «СТК Лозова» та головний тренер мотокросерів Олександр Краснорудський.

Лозівські мотокросери зайняли  4 командне місце, хоча могли вибороти й призове, зазначив тренер.

Наступного року спортсмени планують  покращити свої результати та знайти більше бажаючих кататися на байках і брати участь у різноманітних змаганнях. За словами Олександра Краснорудського, у їхній команді не вистачає жінок, які виборювали б призові місця та додаткові очки.