У селі Браїлівка на Лозівщині підприємці не поділили врожай

На поля сільського кооперативу фермерів «Маяк» заїхав чужий комбайн і почав косити соняшник.

У неділю, 18 вересня, до нашої телекомпанії зателефонували керівники СКФ «Маяк»  родина Бєліченко. Вони прохали про допомогу. Стверджували, що їхній врожай косить чужий комбайн, і їм доводиться стояти перед машиною, аби припинити ці дії.

 

Виявилося, що людина, яка пригнала техніку, – Юрій Ячишин. З родиною Бєліченко він намагався будувати спільний бізнес. Якщо земля, на якій працює «Маяк»,  в оренді у Бєліченків, то документи на техніку оформлені на Ячишина. Однак Тетяна Бєліченко стверджує: свою техніку Юрій Ячишин їм продав, тому на врожай вже не має права. Той у свою чергу все заперечує. Каже, ніяких документів, що засвідчують купівлю-продаж, немає.

Єдиним папером, який підтверджує партнерство Бєліченків та Ячишина є договір, написаний від руки і не завірений нотаріально. Згідно цього документа, сторони збиралися розійтися у листопаді і поділити врожай навпіл.

Тепер кожна зі сторін доводить свою правоту, як вміє. Юрій Ячишин, окрім того, що загнав комбайн на чуже поле, написав заяву в обласну прокуратуру і через правоохоронців намагається відібрати у колишніх партнерів частину врожаю. Тетяна Бєліченко за захистом звертається до міліції та до нашої редакції. Говорить, теж піде і до прокуратури, і до суду. Хоча усіх цих складнощів можна було б уникнути або звести до мінімуму, якби партнери відпочатку правильно оформляли документи.

Тепер, якщо сторони між собою не домовляться про розділ, ділити врожай буде, скоріше за все, суд.

Інна Воробйова