Лозівчанка звинувачує продавців фільтрів для води у шахрайстві +vd

У Лозовій невідомі пропонують встановити у квартирах містян фільтри для води. Гарантують воду чи негіршу за куповану. Однак перевірка показала, після фільтрації показники не змінилися, запевняють лозівчани. 

Лозівчанка Світлана встановила вдома фільтр та перевірила якість очищеної води. Виявилося, що прилад не псує воду але і не фільтрує, пояснила жінка. Вона зазначила, продавців, які представлялися робітниками водоканалу вважає шахраями і планує забрати гроші за неякісний прилад.

Комунальники у місті не встановлюють ніяких фільтрів для води, повідомив радник міського голови Сергій Єршов. Він наголосив, жодна фірма не брала дозволу у міської влади встановлювати у будинках фільтри.

Додатково очищувати воду у місті не обов’язково, розповів фахівець з санітарно-гігієнічних досліджень Лозівської міськрайонної філії Харківського обласного лабораторного центру. Він наголосив, перед споживанням воду достатньо скип’ятити.

Наразі жінка намагається повернути свої гроші та закликає містян бути пильними, купуючи щось із рук невідомих чоловіків.

            {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=fJocOCGBUN8&feature=youtu.be{/youtube}