Протверезіли і звернулися до міліції – Новини Лозової – ТРК Сігма

Протверезіли і звернулися до міліції

У новорічні свята від рук злочинців найбільше постраждали нетверезі лозівчани.

Частіше за все через алкогольне сп’яніння лозівчани позбувались мобільних телефонів. Їх у людей крали або виманювали шахрайським шляхом.

«Вечірка» з невідомими дівчатами обійшлася 33-річному чоловікові у 4000 гривень. Під час розпиття алкогольних напоїв у нього зникла кредитка. Невдовзі з рахунку нетверезого постраждалого невідомі і зняли цю кругленьку суму.

Злочинний похід за продуктами влаштували невідомі. Вони обікрали ролет на південному ринку. З нього невідомі винесли харчів на 325 гривень.

Не обійшлись новорічні свята і без травм. У період з 1 до 3 січня Центральна райлікарня поповнилась 9 пацієнтами. Переважна більшість з них перебувала у нетверезому стані. Один з таких пацієнтів травмувався, впавши з висоти власного зросту, як зазначено у міліцейському зведенні.

Усього за час новорічних вихідних у Лозовій та районі було скоєно 5 крадіжок (причому одну з них міліція уже розкрила), 4 сварки з погрозами, шахрайство, ДТП, розбій та пограбування.

Натомість нічні новорічні святкування на площі біля головної ялинки, за даними міліції, лозівчани відгуляли доволі спокійно: порушень громадського порядку не було.