Працівники ЛКМЗ отримали найбільше нагород

До Дня машинобудівника УПЕК нагородив кращих працівників. Найбільше нагород отримали працівники ЛКМЗ.

Зі сцени Палацу культури заводу ХАРП, де зібралися представники усіх заводів та підрозділів УПЕК, цього разу говорили тільки про кращих людей та про досягнення індустріальної групи.

 

Пишатися корпорації є чим. УПЕК завдяки активній співпраці з науковцями та своїм власним технічним розробкам має сьогодні багато перспективних проектів. Серед них – модернізація парка вантажних вагонів, які працюють на території колишнього СНД, завершення будівництва першої в СНД сертифікаційної лабораторії та багато інших починань.

Анатолій Гіршфельд зібрав навколо себе сильну команду професіоналів, змусив людей творчо підходити до своє роботи, незалежно від того, це праця токаря чи конструктора. Індустріальна група УПЕК за час свого існування зуміла на Харківщині відродити престиж професії машинобудівників і змусила про цих людей говорити з повагою.

П’ятий рік індустріальна група УПЕК проводить конкурси на звання кращих конструкторів, інженерів, представників робочих професій. Вже традиційно переможців цих конкурсів вшановують на сцені Палацу культури ХАРП. Цього разу серед лідерів були переважно представники Лозівського ковальсько-механічного заводу. Вітання, квіти та грамоти отримували наші кращі бригади та переможці конкурсу конструкторських проектів.

У Лозову поїхав і перехідний кубок чемпіонату «Золоті руки УПЕК». Після того, як усіх нагородили, гарний настрій машинобудівникам підсилювали артисти, зокрема, фіналісти шоу «Україна має талант».

Інна Воробйова