Лозова передала 5 мільйонів Лозівському району на медицину – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозова передала 5 мільйонів Лозівському району на медицину

Гроші призначаються Центральній районній лікарні для обслуговування жителів міста у наступному, 2012 році.

5 мільйонів гривень місто передало району. Таке рішення у середу, 28 вересня, прийняла Лозівська міськрада. Ці гроші призначені Центральній районній лікарні для обслуговування жителів міста у наступному, 2012 році.

 

За словами головного лікаря Лозівської міської лікарні Алли Шолом, з 1 січня у медицині Лозівщини відбудеться низка змін. Проте надання медобслуговуванням пацієнтам у стаціонарах це майже не торкнеться. Міські жителі отримуватимуть допомогу у пологовому, гінекологічному, хірургічному, травматологічному та урологічному відділеннях ЦРЛ (на це і передали гроші), а районні – у лор-відділенні, неврологічному, дитячому інфекційному та відділенні захворювань ока міської лікарні.

Ті стаціонарні відділення, які є і в міській, і в районній лікарнях, прийматимуть пацієнтів за місцем реєстрації. Те саме стосується і амбулаторного обслуговування. Мешканці міста, яких приймали у поліклініці ЦРЛ, перейдуть у другу поліклініку міської лікарні. Її планують відкрити у будівлі колишньої залізничної поліклініки по вулиці Жовтневій.

Валерія Гецко