Лозівська санепідемстанція: і працює, і віршує – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівська санепідемстанція: і працює, і віршує

Микола Трофименко – санепідеміолог та поет. Гімн на його вірші співають санітарні лікарі усієї Харківщини.

 

 

9 жовтня відзначається професійне свято працівників санепідемслужби. Лозівські спеціалісти у цій сфері доводять: вони не тільки фахівці, а й творчі люди. Прикладом цього є завідуючий санітарно-гігієнічним відділом Микола Трофименко. Він автор офіційно визнаного гімну санепідемслужб Харківщини.

Цей гімн співають під час урочистостей з 2006 року. Ініціаторами його створення стало керівництво санепідемслужби області. Місцеві санстанції надсилали свої варіанти до Харкова. Зі всіх визнали кращим лозівський вірш. Його автором і є Микола Трофименко.

Колеги Миколи Омеляновича запевняють, що він – поет від Бога, а  кожен його вірш – це шедевр.

Микола Трофименко говорить, римовані рядки приходять у голову самі і спонтанно. Головне, швидко все це записати. Завідуючий санітарно-гігієнічним відділом почав складати вірші ще в арміїї. А коли у Миколи Омеляновича питают,ь як йому вдається віршувати, у поета на це одна відповідь: «Не знаю, так виходить само по собі».

Микола Трофименко запевняє, що писати вірші навчила його ще й робота. Чоловіку доводиться готувати різні документи, у яких повинно бути мінімум текста і максимум інформації. Так написати можна лише завдяки поезії. Микола Омелянович навіть листи батькам писав віршами.

Чоловік говорить, не жалкує, що не став поетом. Складати римовані рядки для нього – просто хоббі, від якого він отримує найбільше задоволення.

Ірина Лєушканова