У Панютиному обладнали пішохідний перехід +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Панютиному обладнали пішохідний перехід +vd

 

Пішохідний перехід біля стадіону у селищі обладнали після того, як місцеві мешканці поскаржилися про проблему меру.

Щодня панютянам та приїжджим доводиться перетинати міжміську трасу біля стадіону. Через цю дорогу діти йдуть до школи, а працівники «Укрспецвагону» – на роботу.

На зустрічі з Лозівським міським головою Сергієм Степановим, яка відбулася в Панютиному у жовтні, люди скаржилися, що переходити страшно. Особливо останнім часом, адже трасою їздять супершвидкісні мотоцикли та позашляховики.

Все міг би змінити обладнаний пішохідний перехід. Панютяни просили про нього і Лозівського міського голову, і керманичів з обласної міліції. І нарешті допросилися.

Працівники Лозівського райавтодору  нарешті зглянулися над панютянами та облаштували їм дорожній перехід біля стадіону. Пришвидшили роботу дорожників працівники Державтоінспекції.Після зустрічі панютян з мером начальника Лозівського відділення ДАІ Сергія Нікітіна попросили якнайшвидше вирішити цю проблему, говорить він сам. Працівники інспекції вжили заходів, і менш ніж за місяць перехід через міжміську трасу обладнали зеброю та дорожніми знаками.

Утім, пішоходи ще мають навчитися користуватися пішохідним переходом, а водії – їх пропускати.

Встановлені дорожні знаки також дисциплінують машрутників, переконаний начальник Лозівського відділення ДАІ. Деякі панютяни скаржаться на водіїв громадського транспорту, бо ті влаштовують напроти стадіону незаконний відстійник. Тепер же, якщо маршрутники  будуть стояти під знаками, їх штрафуватимуть у середньому на 300 гривень.

Анна Скрипник

 

{flv}4_11_2011 perehod{/flv}