На залізничній станції Лозова розбирають колії +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

На залізничній станції Лозова розбирають колії +vd

Як реорганізація станції позначиться на залізничниках і лозівчанах, пояснювали на сесії міськради 4 листопада.

 

На залізничній станції Лозова розбирають колії. Здебільшого, там, де стоять вантажні вагони. На сесії міської ради у п’ятницю, 4 листопада, депутати-залізничники пояснили: на станції йде реорганізація.

Питання про залізницю на сесії підняв депутат Сергій Коба. Він зазначив, що інформації про те, що відбувається на станції, вкрай мало, а та, що є, невтішна.

Це питання хвилює не лише його. Вже місяць на станції тривають роботи, а пояснень від керівника Південної залізниці Віктора Остапчука у Лозовій досі не дочекались. Тож секретар міськради Тетяна Запорожець написала йому листа, повідомив мер у відповідь Сергію Кобі.

Міський голова запропонував депутатам-залізничникам прояснити ситуацію. За словами начальника локомотивного депо Віктора Артеменка, реорганізація станції — це частина реформ всієї Укрзалізниці. Вона розділяє пасажирські та вантажні перевезення. Ділянка від Києва до Лозової та від Лозової до Луганська, Донецька та Криму буде виключно пасажирською, повідомив Віктор Артеменко.

Кількість вантажних потягів на станції суттєво скоротиться. Тому і вирізають колії у непотрібних вантажних парках, пояснила начальниця станції Тетяна Ткаченко. Повністю ліквідовуються Новий та Південний парки.

Через зменшення обсягів вантажних перевезень стають непотрібними близько 100 працівників. Однак їх не скорочуватимуть, запевнили залізничні начальники, а працевлаштовуватимуть у суміжних залізничних службах.

Кількість пасажирських потягів збільшиться, запевнила Тетяна Ткаченко. Однак яка кількість їх буде зупинятися і брати пасажирів на станції Лозова, залізничники поки не знають.

Реорганізація станції має завершитися до березня 2012 року. Тоді через Лозову підуть перші швидкісні поїзди.

Валерія Гецко

 

{flv}08_11_2011_vokzal{/flv}