Мер Лозової підсумував рік роботи на своїй посаді +vd

Сергій Степанов пишається дендропарком, переживає через потріскані будинки і вважає, що серйозних помилок не допустив.

 

Він пишається парком “Дружба”, переймається через недоремонтовані будинки і вважає, що серйозних помилок не допустив. Лозівський міський голова Сергій Степанов підсумував рік роботи на своїй посаді. Лозову він очолив 12 листопада 2010 року після того, як переміг на виборах.

На вибори Сергій Степанов ішов з гаслом “Місто чекає перемін”. Першою, хто їх дочекався, стала житлово-комунальна галузь: підприємства пережили реорганізацію і кадрові зміни. Практично усі отримали нових керівників. І комунальні реформи тільки починаються, запевняє Сергій Степанов.

За рік, що минув, особливо мер пишається роботою над дендропарком “Дружба”: у ньому почистили ставок і насадження, розробили проект організації території. Сергій Степанов говорить, що вже цієї зими у парку можна буде покататися на лижах, у подальшому — ще й на конях. І це — лише початок.

А ось найбільш важко вирішується питання арсенальних наслідків, повідомив журналістам міський голова. 240 будинків, які постраждали внаслідок вибухів, залишаються невідремонтованими, бо немає грошей ані в міському, ані в обласному бюджетах. Тож Сергій Степанов звернувся за допомогою до народного депутата Дмитра Реви та першого віце-прем’єра Клюєва.

Мер обіцяє не знижувати темпів і залучати більше підприємств до вирішення міських проблем. Зараз з владою активно співпрацює Лозівський ковальсько-механічний завод: виготовляє паркові лавки, сміттєбаки, у планах – купівля комп’ютерів у школи, допомога з ремонтами. Наступного ж року, говорить Сергій Степанов, до проекту соціального партнерства приєднаються ще 5 підприємств. У мера є наполегливе прохання і до лозівчан: цінувати те, що робиться у місті.

На останок Сергій Степанов подякував лозівчанам за рік, який вони прожили разом з ним, і повідомив, що бажання розвивати місто він не втратив.

Валерія Гецко

 

{flv}11_11_11_mer{/flv}