Реконструкція лозівського мосту призупинилась +vd

Будівельники шляхопроводу не беруться за роботу. Вони чекають, коли їм виплатять заборговану за 3 місяці зарплатню.

 

Реконструкція мосту біля вокзалу може зупинитися. Будівельники починають страйкувати. Їм давно не платять за роботу. Представники підрядної організації, яка ремонтує шляхопровід, проблему із виплатами коментувати відмовилися. А ось пересічних працівників за відвертість у розмовах з телевізійниками лякають суворими доганами.

О 10 ранку на будівництві мосту – малолюдно. Одні працівники поїхали додому, бо закінчилась вахта, інші відмовлялися працювати безкоштовно. З деякими будівельниками не розраховуються вже 3 місяці. Люди не бояться говорити про це на камеру.

Побачивши телевізійників, бригадир намагався перешкодити зйомці. Щоб люди не піднімали галас, він одразу пообіцяв видати їм гроші. Покликав у вагончик. Вийшовши з нього, будівельники казали, що нічого, окрім обіцянок, не отримали.

Про приїзд знімальної групи миттєво дізналася начальниця станції Лозова Тетяна Ткаченко. Вже через кілька хвилин вона була на будівництві. Давати інтерв’ю начальниця відмовилася. Погрожувала викликати працівників міліції, щоб ті прибрали телевізійників з-під мосту.

Головний інженер будівництва Василь Фурса спілкуватися також не захотів. Казав, що йому заборонили. Хлопцям, які відкрито скаржилися на затримку грошей, погрожував доганами. Будівельники цього не бояться. Говорять, гірше не буде. Більшість з них взагалі не хоче повертатися на наступну вахту до Лозової.

Ремонтники мосту розповідають, що проблем з матеріалами немає. Гроші на них виділяють справно, однак з людьми чомусь не розраховуються. Чи не економлять на людях – однозначно відповісти на це питання міг би лише начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

Анна Скрипник

 

{flv}15_11_11_most{/flv}