Лозівські студенти готують нашвидкоруч, але по-домашньому +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські студенти готують нашвидкоруч, але по-домашньому +vd

 

Студентський раціон складається зі звичайних продуктів, з яких легко щось приготувати, або із привезеної з домівки їжі.

Студенти Лозівської філії ХАДТ – майбутній автомеханік Костянтин та бухгалтер Микола – не вважають себе асами у куховарінні, але в біді себе не залишать. Щодня хлопці готують собі їжу, яка складається із продуктів, привезених від батьків. Костянтин говорить, що так швидше і легше, лишається тільки підігріти. Прокидається студент 7:30, трохи відлежиться, потім кава-чай — і вже треба бігти на пари.

Кількості приготовленої їжі Костянтинові вистачає. Якщо виникають складнощі, подолати тимчасову нестачу продуктів допоможуть сусіди по гуртожитку. У них, наприклад, можна позичити картоплі.

Не перший день на кухні і Микола. Студент харчами не перебирає, а якщо захочеться чогось смачненького – не відмовиться. Нам він показав приготування швидкої їжі – яєчні.

Студенти зізнаються: у їхньому гуртожитку готують усі, здебільшого, це страви швидкого приготування. Меню складається з їжі, привезеної від батьків, або простих продуктів, з яких можна швидко зробити нескладні страви. На приготування чогось масштабного часу не витрачають, бо треба ще й приділити увагу навчанню.

Роман Деняк

 

{flv}27_01_12_studenty{/flv}