Зареєструвати свій бізнес тепер простіше

Зареєструвати свій бізнес тепер простіше

При реєстрації свої справи платникам податків більше не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік. Їм достатньо подати відповідні документи тільки державному реєстратору.

Всі процедури подальшої реєстрації оперативно здійснюватимуться між податковою службою та Укрдержреєстром без участі платника. Після отримання всіх необхідних документів держреєстратор реєструє підприємство або підприємця. Відомості з Єдиного державного реєстру надходять до податкових органів.

Протягом одного дня у податковій здійснюють постановку на облік цього платника податків та повідомляють про це державного реєстратора. Реєстратор видає підприємству виписку, в якій підтверджується факт здійснення державної реєстрації та надаються відомості про взяття на облік в органах ДПС.

Принцип „єдиного вікна” при започаткуванні бізнесу, скасуванні необхідності отримання в органах ДПС довідки про взяття на облік зменшать бюрократичні зволікання та спростять процедури започаткування бізнесу підприємцям, заощадивши їм час та зайві витрати.