![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba50735f.jpeg)
Лозівська громада взяла участь у відкритті навчальних аудиторій Центру розвитку управлінських кадрів. Громаду представив секретар міської ради Юрій Кушнір.
Аудиторії оновили та забезпечили сучасною технікою за Програмою USAID DG East («Демократичне врядування у Східній Україні»). Це покращить комунікацію з викладачами та дозволить поглибити роботу з державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування, які проходять курси з підвищення кваліфікації.
Учасники заходу ознайомилися з діяльністю центру професійного розвитку управлінських кадрів навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» та визначили напрямки подальшої співпраці з Програмою USAID DG East.
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba56d332.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba6426a1.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba7166b2.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba7e3449.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba8adcac.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/lozivska-gromada-vzyala-uchast-u-vidkritti-navchalnix-auditorij-centru-rozvitku-upravlinskix-kadriv_655faba9837bd.jpeg)