Міста та громади мають впровадити плани стійкості до вересня – Зеленський

План стійкості

Президент України Володимир Зеленський доручив командувачу Повітряних сил ЗСУ та міністру оборони України разом із керівниками Херсона, Запорізької, Чернігівської та Харківської областей опрацювати додаткове забезпечення перехоплювачами та тренування екіпажів.

Про це він заявив за результатами селектора з представниками регіонів.

“Для всіх наших областей, міст та громад затверджені цілком конкретні плани стійкості. Це чіткі документи, які визначають, які обʼєкти першочергово потребують відновлення, де має бути додатковий захист і які завдання міста й громади мають виконати, щоб люди отримали гарантоване постачання тепла та електрики зимою, незважаючи на будь-які загрози”, – написав він.

Зеленський зауважив: “Термін реалізації планів стійкості для всіх міст та громад – 1 вересня цього року”.

“Відповідно, є жорсткий графік укладання договорів і виконання робіт, який повинен бути реалізований усіма обласними та місцевими владами. На жаль, станом на сьогодні не всі регіони працюють саме так, як треба для захисту людей”, – констатував глава держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *