Сьогодні вночі Україна таки поміняє час: куди крутити стрілки

Сьогодні вночі Україна таки поміняє час: куди крутити стрілки
Україна сьогодні вночі перейде на літній час, оскільки нормативних документів про скасування цієї норми уряд не прийняв. О 3:00 стрілки годинника переведуть на годину вперед.

За постановою Кабміну, перехід на літній час в Україні уже понад 20 років відбувається в останню неділю березня.

Верховна Рада провалила голосування у другому читанні та в цілому за законопроєкт, який мав скасувати в Україні перехід із зимового часу на літній і навпаки. Відповідно до нього Україна мала лишитися на зимовому часі.

За проєкт закону №4201 проголосували 212 народних депутатів із 226 необхідних. Пропозицію про направлення закону на доопрацювання комітетом та повторне друге читання підтримали 226 парламентарів.
Якби голосування не провалили, документ набув би чинність наступного дня після опублікування у парламентській газеті “Голос України”.

У пояснювальній записці вказують, що законопроєкт “покликаний забезпечити захист територіальної цілісності та зміцнення національної безпеки України”. Мовляв, на тимчасово окупованих територіях України встановили час Росії.

Нагадаємо, кожна країна ЄС повинна до квітня 2021 року визначитись, на якому часі вона залишиться: на літньому або зимовому.


914